Okunma

Sony Tablet Fark Yaratacak


07 Ocak 2011 Cuma 08:30
Sony Tablet Fark Yaratacak

CES 2011 çok sayıda markanın yeni tablet modellerini görücüye çıkardığı bir fuar oluyor. Birçok marka tablet modellerini tanıtırken, tüketici elektroniği alanında dünyanın en önde gelen isimlerinden biri olan Sony’e de gözler çevrilmiş durumda.

Sony fuarda yeni bir tablet PC modeli tanıtmış değil ancak firmanın böyle bir cihaz üzerinde çalıştığı bilgisi yapılan basın toplantısında dile getirildi.

Özel İçerik

Sony’nin üst düzey yetkilileri tablet pazarına birçok ürünün sunulduğunu fakat bunların ne kadarının başarı yakaladığının büyük bir soru işareti olduğunu dile getiriyorlar.

Sony CEO’su Howard Stringer yaptığı açıklamada piyasaya bir tablet sürdükleri zaman bunun fark yaratacak bir cihaz olmasını istediklerini belirtti.

Sony, fuarda Dash adlı bir cihaz tanıtıyor. Firma bu cihazı tablet olarak değil de kişisel internet cihazı olarak tanımlıyor

Stringer ayrıca, piyasaya sürecekleri tabletin kendine özel bir içeriğe sahip olacağını, televizyon ve film stüdyoları ile bunun için sıkı bir çalışma içinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Hedef Ne?

Sony başkan vekili Kunimasa Suzuki ise kendi tabletleri için çok enteresan bir hedef belirledi. Suzuki, iPad’in pazarın tartışmasız lideri olduğunu, kendilerinin de 2012 yılında ikinci sıraya yerleşmek istediklerini söyledi.

:: Sony’nin tableti piyasada fark yaratabilir mi?

 

Normal
0

21

false
false
false

TR
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

Sony başkan
vekili Kunimasa Suzuki ise kendi tabletleri için çok enteresan bir hedef
belirledi. Suzuki, iPad’in pazarın tartışmasız lideri olduğunu, kendilerinin de
2012 yılında ikinci sıraya yerleşmek istediklerini söyledi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony Tablet Fark Yaratacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Tablet Fark Yaratacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Tablet Fark Yaratacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "