Sony, VPL-VW300ES 4K Projektörü Tanıttı


04 Eylül 2014 Perşembe 14:02
Sony, VPL-VW300ES 4K Projektörü Tanıttı

Sony‘nin 4K ev sineması ürün yelpazesini genişleterek gerçek 4K ev sineması deneyimini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor. 

Pazardaki en uygun maliyetli doğal 4K projektör olan bu model, Full HD‘den dört kat yüksek çözünürlük sunan ödüllü VPL-VW1100ES ve VPL-VW500ES Sony 4K projektörlerin yanında konumlandırılıyor.

Sony’nin 4K doğal çözünürlükle (4096×2160) nefes kesici görüntü kalitesi sunma alanındaki rakipsiz gücü, izleyicilere etkileyici bir deneyim yaşatıyor. VPL-VW300ES, derin kontrast ve hızlı hareket özelliklerinden ödün vermeden yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmek için Sony’nin 4K SXRD panel teknolojisini kullanıyor.

VPL-VW300ES, bu 4K özellikleri VPL-VW1100ES ve VPL-VW500ES’ten daha düşük bir fiyat noktasıyla birleştirerek Sony’nin üstün ev sineması deneyimini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı amaçlıyor. Siyah renkli VPL-VW300ES, Ekim 2014’te piyasaya çıkacak.

VPL-VW300ES, daha zengin renk üretimi sağlayan geliştirilmiş bir optik motor tasarımı olan Sony’ye özel TRILUMINOS teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji ve projektörün 1500 lümen parlaklığı, daha canlı tonlar ve artırılmış hassasiyet için daha geniş bir renk aralığı sağlıyor.

Motionflow görüntü teknolojisi de hareketli sinematik aksiyon sahnelerinde bulanıklığı azaltarak net görüntüler sunuyor. Projektör ayrıca oyunseverler için düşük gecikme moduyla ve geliştirilmiş ev otomasyonu özelliği için kontrolü kolay seçeneklerle birlikte geliyor.

HDMI 2.0 ve HDCP 2.2 gibi en son bağlantı standartlarını destekleyen VPL-VW300ES, kullanıcıların güncel 4K içerik hizmetlerini kullanabilmelerini sağlıyor.

VPL-VW300ES’nin kompakt boyutları, projektörün ön hava girişli soğutma sistemi sayesinde daha fazla kurulum esnekliği sağlayarak çok çeşitli kurulum fırsatlarına imkân tanıyor. Geniş kaydırma aralığına sahip 2,06 yakınlaştırmalı motorlu lens kullanan projektör, tavana montaj için ekstra platform uzantısı ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Dahili RF 3D iletici, daha geniş kapsam, 3D senkronizasyon kararlılığı ve kapsamı için güçlü kablosuz sinyalle uyumluluğu daha da kolaylaştırıyor.

:: Evde sinema keyfi için projeksiyon alırken ne gibi özelliklere dikkat edersiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony, VPL-VW300ES 4K Projektörü Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony, VPL-VW300ES 4K Projektörü Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony, VPL-VW300ES 4K Projektörü Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "