Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu!


29 Temmuz 2016 Cuma 11:00
Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu!

Ekim ayında çıkacak olan PlayStation VR ile beraber oyunlarında özel modları hazırlanıyor. Özellikle korku temalı, yarış temalı ve simülasyon temalı oyunlar VR ile çok uyumlu halde oldukları için yapımcı şirketlerde direk bu tür oyunlara yatırım yapıyor ve geliştiriyor.

16-07/29/56e917b1c03c0e6a704a39c0.jpg

Evolation Studios tarafından geliştirilen ve PS4 platformuna özel olarak çıkış yapan Driveclub‘ın yeni bir duyurusu yapıldı. Sony bu kez sevilen yarış oyunu Driveclub‘ın VR modunu tanıttı. Bu yeni çıkacak sürümde 3D ses ve farklı görüş açıları sağlayan VR desteği olacak. 

16-07/29/20160729-psvr-03.jpg

Özellikle kokpitten bakış açısı çok daha gerçekçi hale gelen oyunda, kulaklık takılarak dinlenecek 3D ses ile beraber oyuncular tamamı ile oyun içerisinde gibi olacak ve bu deneyimi çok farklı şekilde yaşama şansı yakalayacak.

16-07/29/20160729-psvr-04.jpg

Driveclub‘ın VR özel sürümü 13 Ekim‘de PlayStation VR ile beraber çıkacak ve yaklaşık 50 dolarlık bir fiyattan satılacak. 

:: Driveclub’ın VR sürümünü beğendiniz mi?
Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
4 yıl önce

Korku oyunu ve simülasyon oyunları VR ile müthiş olur

SDN Okuru
SDN Okuru
4 yıl önce

vr destekli grafikler okuduğum kadarıyla çamur gibi grafikler ile geliyor. Daha öncesinde farklı sitelerde deneyimlerini belirten editörler bu şekilde konuşup azdılar. Bende aynı kanaatteyim. Vr için yetersiz bence , bu donanım ile. Şu bir gerçek ne kadar konsol çıkarsa çıksın alacağım koleksiyon gibi oldu bende. Oyandığımdan değil panasonic cd , amiga cd32 den tutunda ps4 e kadar var ama yaşım gereği heveslik kalmadı bende ve bu zaman kadar gördüğüm kendi adıma şunu söyliyyebilirimki ps3 den sonra çıkan konsollar konsolun süreklilik arz eden durumunu ortadan kaldırdı. Yeni çıkan bir konsolun xbox one olsun ps4 olsun hemen ardından birazdaha güçlü versiyorunu çıkarması uzun ömürlülük ve güven i yitirdi. Ps3 ilk çıktığında hiçbir pc ulaşmıyordu ki 7 çekirdekli işlemci ozamnlar pc de yoktu bile daha sonrasında geçmiş olsada ilk çıktığı dönem ilgi uyandırmıştı. Şimdi ise çok komik donanımlarla piyasaya çıktı.

Aynı paraya konsol almışsınız hemen ardında birazdaha stabil ve güclü aynı paraya satılan birtane daha çıkmış. Kime sorarsanız sorun almadan önce beklemeyi tercih edecek olan çoğalır güveni düşürürü pc e yönlendirir. Konsolun amacı uzun ömürlü oluşudur pc gibi sürekli değişeni olmamamsıdır. Ps2 zamanını arıyorum miga500 zamanlarınıda heygidi xcopy programlarım

" Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)