Okunma

Sony Walkman NWZ-S544 İnceleme


26 Kasım 2009 Perşembe 10:00
Sony Walkman NWZ-S544 İnceleme

Sony’nin Walkman serisi taşınabilir medya oynatıcıları genel olarak gösterdiği başarıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Kendi içinde farklı serilere ayrılan Walkman’lerin S serisi modellerinin özelliği üzerlerinde hoparlör bulundurmaları. Böylece isterseniz sesi dışarı da verebiliyorsunuz. 8 GB kapasite sunan Sony Walkman NWZ-S544′ün üzerinde bulunan iki adet hoparlör çok yüksek ve kaliteli ses verebiliyor. Sesi sonuna kadar açtığınızda bile cızırtı ve buna benzer bozulmalar yaşamıyorsunuz. Hoparlörlerin getirdiği dezavantaj ise büyüklük. Ürün diğer Walkman modellerine nazaran daha kalın ve büyük bir yapıya sahip. Sony Walkman NWZ-S544′ü yakından görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

#2009_11_25_Sony_walkman_nvz_s544.mp4 #

Teknik özellikler

Sony Walkman NWZ-S544

MP3 Çalar

Ağırlık: 68 gr
Boyutlar: 49,3 x 10,2 x 99,3 mm
Arayüz: USB 2.0
Kapasite: 8 GB
Ekran boyutu: 2,4 inç
Çözünürlük: 240 x 320
FM Radyo: Var
Ses kayıt: Var
Ses biçimleri: AAC, MP3, WMA
Video biçimleri: H.264, MPEG-4, WMV

Bilgi için: Sony Türkiye
Web: http://www.sony.com.tr/hub/walkman
Fiyat: 360 TL

:: Bu ürünü beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sony Walkman NWZ-S544 İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sony ürünlerinde şöyle bir sorunla karşılaştım: Ürün kapalıyken de şarjı bitiyor. Zaten kullanım klavuzunda da yazmış bunu. Hiç dinlemediğim halde full şarj bir haftada boşalıyordu. ama Apple da böyle bir sorunum yok, Kapalı konumda enerji tüketimi sıfır. Sony buna bir çare bulmalı, çok kötü bir özellik bu. Yani bu ürün kesintisiz 40 saat müzik dinleme vaat ediyor, bu doğru ama kesintisiz kim 40 saat dinler, ekbette cihazı kapatacaksın ve o arada cihaz enerji sızdırmaya devam ediyor maalesef. Ve gerçek kullanım sürem bu cihazla 10 saati geçmemiştir.

" Sony Walkman NWZ-S544 İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Walkman NWZ-S544 İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Walkman NWZ-S544 İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "