Okunma

WP’den Android’e Geçiş Uygulaması!


17 Ekim 2014 Cuma 15:00
WP’den Android’e Geçiş Uygulaması!

Daha önceleri diğer Android ve iPhone modellerinden Xperia serisi telefonlara geçiş için bir uygulama hazırlayan Sony, şimdi ise aynı uygulamanın Windows Phone için olanını yayınlamış durumda.

Eğer Sony’nin Xperia cihazlarına geçmek istiyorsanız Windows Phone platformu için de indirilmeye sunulan bu uygulama sayesinde kişisel verilerinizi yeni telefonuna aktarabileceksiniz.

14-10/17/xperia-transfer-app1.jpg

Android ve iPhone kullanıcılarının yanında Windows Phone kullanıcıları da artık bir Xperia cihazı almak istediklerinde rehber, fotoğraf, video, müzik, ajanda, Office dokümanları gibi pek çok veriyi bu uygulama sayesinde oldukça kolay bir şekilde bir kaç adımda aktarabileceksiniz.

14-10/17/xperia-transfer-app2.jpg

Uygulamanın Android üzerinde çalışan tüm Xperia cihazları ile uyumlu olduğunu da belirtelim.

Xperia Transfer Mobile – Ücretsiz

:: Uygulamayı kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yorum - “WP’den Android’e Geçiş Uygulaması!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  sony arayüzünü değiştirsin bence, sevemedim bitürlü

 2. cagdasc dedi ki:

  2011-2012-2013 yýllarýnda ios kullandým ve son nerdeyse 1.5 yýldýr kullandýðým wp da uygulamalarda yaþadýðým sýkýntýlarý o yýllarda yaþamadým.
  gerçekten çok ilginç her þey geliþirken ve kolaylaþýrken wp da hale uygulamalarda sürekli eksiklikler, eksikliklerin uzun uzun süreler geçmesine raðmen tamamlanamamasý, instagram gibi bir uygulamanýn artýk kaç ay oldu hatýrlamýyorum hala beta sürümünde olmasý, facebook uygulamasýnda halen haberlerin, fotolarýn, videolarýn görünmemesi, twitter ý konuþmaya bile gerek yok rezalet uygulamalarýna dayanmaya çalýþýyorum. rezil bir forsquare varken swarm çýktý da rahatlattý biraz. linkedin desen sadece uygulama fotosu gibi ekranda duruyor. bunlar sadece bilinen en amiral sitelerin uygulamalarýndaki rezillikler. türkiyedeki tv ve haber portallarý bile daha adam akýllý uygulama üretmediler. uygulamalardaki yorumlarý takip etmeye çalýþtýðýmda sadece oyun oynayan çoluk çocuklar kullandýðý bir platform ***** />
  bilmiyorum ama bu saatten sonra microsoft un isyaný olsa bir þey deðiþmez. zaten piyasada ios ve android atý alýp artýk üsküdarý geçti bile

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Hayatta android ***** Phone dan ancak eski dostum iphone a geçerim….

 4. SDN Okuru dedi ki:

  yemişim senin geçiş uygulamanı

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ulan bende sonyden wp li telefona geçecektim 😀

 6. SDN Okuru dedi ki:

  3 yıl önce bu yazılım Nokia’da da vardı. Bu uygulama çok işe yarıyor. Windows Phone daha gelişmedi. Windows 10’dan sonra belki yeniden başlayabilir ama bu haliyle çok zor. Yine de çoğu Android telefonlarından daha iyi.

 7. cagdasc dedi ki:

  1 yýldan uzun bir süredir wp kullanýcýsý biri olaraktan bir kaç yýla kadar wp diye bir þeyin kalabileceðini sanmý***** />
  en büyük sebebi de anroid ve ios a düzgün ve sürekli güncelleme üreten uygulama þirketlerinin kasýtlý veya kasýtsýz olarak wp a özensiz bir þekilde uygulama ürettiklerini düþünüyorum.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Windowsphone sırf metro arayüzünden dolayı ilerlemiyor….

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Çarklarda mantık hatası var 🙂

 10. SDN Okuru dedi ki:

  bunun yerine wp ye geçse ya sony

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Samsungdada boyle bi yazilim var

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Sony’ye geçiş yaparım ama wp’li bir bir Z serisi çıkartırsa 😉

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Seviyorum ya bu Sony’yi… Vurdu gol oldu…

 14. SDN Okuru dedi ki:

  WP direkt çöplük içinde ki veriler ile ateşe verip sıfırdan başlamak lazım

 15. SDN Okuru dedi ki:

  iOS’tan bu uygulamayı kullanarak Xperia’ya geçiş yapmıştım gerçekten çok iyi çalışıyor. Mesajlarıma kadar her şeyi sorunsuzca aktardı 🙂

 16. SDN Okuru dedi ki:

  İphone kullananları etkileyemiceğini anladı sonunda 😀

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Çop samsungdan daha cok satmayi hakeden bir firma ne hallerde yazik

" WP’den Android’e Geçiş Uygulaması! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WP’den Android’e Geçiş Uygulaması! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WP’den Android’e Geçiş Uygulaması! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "