Okunma

Sony’de Bayrak Değişimi Zamanı!


25 Kasım 2010 Perşembe 16:30
Sony’de Bayrak Değişimi Zamanı!

İş dünyasının nabzını 24 saat takip eden Amerikan kanal Bloomberg TV, bilişim dünyasını yakından ilgilendiren bir iddiada bulundu. Söz konusu iddia, Sony başkanının değişeceği yönünde. Şimdiki başkan, Galler doğumlu Amerikalı Howard Stringer’ın yerine iki aday gündemde.

 

Sony Başkanı Değişiyor mu?


Kazua Hirai

Bu adaylardan ilki, oyunseverleri ziyadesiyle mutlu edecek: Sony Computer Entertainment’ın başkanı ve PlayStation’ın yaratıcılarından Kazuo Hirai. PS4 üzerine çalışmaları ile zaman zaman gündeme oturan aday başkan olması durumunda, oyun departmanının bütçesi katlanabilir. Diğer aday ise “Tüketim Malları ve Profesyonel Çözümler” bölümü başkanı Hiroshi Yoshioka. Kan değişiminin en geç 2011 yılının ilk çeyreğinde yaşanacağı da dedikodular arasında.

:: Sizce Sony’nin başına kim gelmeli?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony’de Bayrak Değişimi Zamanı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’de Bayrak Değişimi Zamanı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’de Bayrak Değişimi Zamanı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "