Okunma

Sony’den Bomba Bir Açıklama Geliyor


29 Ekim 2011 Cumartesi 11:30
Sony’den Bomba Bir Açıklama Geliyor

İngiltere’de yayımlanan resmi PlayStation dergisi PlayStation Magazine‘in bu ayki sayısında, Uncharted 3‘e özel olarak bir dosya konusu hazırlanmış durumda. Bu çok normal bir durum tabii ki ama daha da önemlisi yazının en sonunda yer alan bir cümle.

Editörün notu bölümünde, “Sizi temin ederim ki önümüzdeki ay en az Uncharted 3 kadar önemli bir gelişme yaşanacak. Bu gelişme belki de PlayStation tarihinin en önemli olaylarından biri olacak.”

“Daha fazla bilgi vermeyi çok isterim ama yapmamam gerekiyor ve bu yüzden önümüzdeki ayı beklemek zorundayız.” cümlesi yer alıyor.

Bu cümleyle birlikte, derginin 81. sayfasında büyük bir ünlem işareti ile birlikte önümüzdeki ayın dergisinin 29 Kasım’da piyasada olacağı söylenmiş.

Peki bu önemli gelişme ne olabilir? Şahsi düşüncelerimden biri, yer alan ünlem işareti nedeniyle, Konami’nin yeni duyurduğu Fox Engine ile birlikte yeni bir Metal Gear oyunu hazırlıyor olabileceği yönünde. 

Tabii 2 Kasım’da ilk tanıtım videosu yayımlanacak olan Grand Theft Auto V’in PlayStation 3’e özel bir durum ile karşımıza çıkabileceği ihtimali de var. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa, bu Sony için oldukça önemli ve büyük bir gelişme olacaktır. 

:: Sony’nin önümüzdeki ay neyi duyuracağını düşünüyorsunuz?

 

 

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Sony’den Bomba Bir Açıklama Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ya Playstation 4’se?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bir sitenin haberleri birbiriyle nasıl bukadar çelişebilirki… Bir haberde diyorsun ki “amazon ps3-xbox360 için GTA V siparişi alı***** ötekinde ise “GTA V ps3 exc olabilir mi?”

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Gta 5 in sadece ps3 e cikmasi gbi bi durum olcani sanmam ve 2 kasimda ilk videosu yayimlanacak bir ouun nasil 3 hafta sonra cikarki mantik arayalim lutfen

" Sony’den Bomba Bir Açıklama Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’den Bomba Bir Açıklama Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’den Bomba Bir Açıklama Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "