Okunma

Sony’den Gişe Filmleri Projesi


10 Mart 2010 Çarşamba 14:47
Sony’den Gişe Filmleri Projesi

Geçtiğimiz hafta, “Slim olmayan PS3’lerinizi 24 saat boyunca kapatın. Kapatmasanız da PSN’e girmeyin” uyarısında bulunan Sony, bu defa PSN(Playstation Network) ile ilgili güzel haberler veriyor.

 

20th Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Warner Bros. ve Sony Pictures’ın, yüksek gişe hasılatı yapmış filmlerinin Blu-Ray biçiminleri PSN’den kiralanabilenecek ve PS3’den seyredilebilecek. Öncelikle 5 ülke için devreye girecek sistem, birkaç ay içerisinde tüm dünyaya yayılacak.

:: PSN’den film kiralamayı düşünüyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony’den Gişe Filmleri Projesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’den Gişe Filmleri Projesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’den Gişe Filmleri Projesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "