Okunma

Sophos Ve Lenovo Güvenlik İçin Birleşti


08 Mart 2010 Pazartesi 15:00
Sophos Ve Lenovo Güvenlik İçin Birleşti

Güvenlik firması Sophos ile teknolojik ürünleriyle ünlü Lenovo, sanal güvenlik konusunda birleştiler. Bu gelişmeyle ilgili yorum yapan Saphos yöneticisi, proactive endpoint çözümleri konusunda Lenova’yla çalışmaktan memnun olduklarını söylediler.

Lenovo yöneticileri ise Sophos‘ile çalışmalarının nedenini firmanın endpoint ve hassas veriyi güvenlik altına almaktaki başarılarından dolayı olduğunu söyledi.

Böylece Lenova bilgisayar kullanan tüketiciler,  anti virüs, anti spyware, güvenlik duvarı, HIPS, uygulama kontrolü, NAC, DLP ve şifrelemeyi tek bir çözüm ile arka planda yürütürken günlük işlerine devam edebilecekler. 

Donanımsal ve yazılımsal güvenliği artırıyor

Lenovo’nın güvenlik yatırımları arasında, parmak izi okuyucular ve şifreli sabit diskler de kullanılacak.

Sophos, çözümler sınır güvenliği, şifreleme, e-mail, web güvenliği ve ağ erişim kontrolü konusunda ürün ve hizmetleri sağlamakta. Bilgi güvenliğinde çözüm sunduğu kurumlar arasında GE, DHL, Phillips, Ford, Xerox, Accenture, Cisco, Toshiba, Marks&Spencer ve Lockhead Martin bulunuyor.

:: Lenovo’nun sunacağı güvenlik önemleri sizce yeterli olacak mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sophos Ve Lenovo Güvenlik İçin Birleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sophos Ve Lenovo Güvenlik İçin Birleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sophos Ve Lenovo Güvenlik İçin Birleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "