Okunma

Sosyal Ağlara Binalar da Katılmaya Başladı!


27 Ekim 2010 Çarşamba 20:16
Sosyal Ağlara Binalar da Katılmaya Başladı!

Sosyal ağ çılgınlığı sonunda binalara da sıçradı! Amerika Birleşik Devletleri‘nin New York kentinde bulunan dünyaca ünlü gökdelenlerden Empire State Building‘in artık Twitter ve Facebook hesabı var!

Daha önceleri Londra‘da bulunan ünlü saat kulesi Big Ben’in Twitter sayfası gibi, geyik amaçlı olarak açılmış sayfalar bulunuyordu. Bu denli dünya çapında ünlü bir binanın “resmi” sayfasının açılması ise sosyal ağlarda çok karşılaşılan bir durum değil.

 

 

Empire State Building’in yetkilileri, sosyal ağlardaki sayfalarından çeşitli fotoğraflar, bina ile ilgili bilgiler, popüler kültüre ait öğeler paylaşacağını açıkladı.

ESB‘nin resmi sayfasının açılması, diğer popüler binaların da sosyal ağlara katılmasına sebep olacak mı merak ediyoruz. Bu gidişle tüm popüler yapılar sosyal ağlara katıldıktan sonra halk tabiriyle kazulet yapılar da bir süre sonra tesellüm edecek mi ayrı bir merak konusu.

Empire State Building resmi Twitter sayfası

Empire State Building resmi Facebook sayfası

:: Sosyal ağların gidişatını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sosyal Ağlara Binalar da Katılmaya Başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Ağlara Binalar da Katılmaya Başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Ağlara Binalar da Katılmaya Başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "