Okunma

Sosyal Ağlar Pixelpipe İle Daha Eğlenceli


20 Aralık 2010 Pazartesi 11:30
Sosyal Ağlar Pixelpipe İle Daha Eğlenceli

Sosyal ağlardaki paylaşım çılgınlığına cep telefonunuzdan dâhil olmak istiyorsanız veya zaten bu dünyanın tam da ortasında yer alıyorsanız, yazımızda yer verdiğimiz uygulamaya bir göz atmanızda fayda var.


Yazılım ayarları altından çeşitli kişiselleştirmeler yapabiliyorsunuz.
Uygulama önceki sürümlerinden farklı olarak dosya yöneticisi üzerinden gönderimi de destekliyor.

75’den Fazla Servis Destekli

Telefonunuzda yer alan fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını yahut belgeleri sosyal web servislerine kolayca gönderebileceğiniz bir yazılım mevcut. Pixelpipe isimli mobil uygulama sayesinde 75’den fazla servise telefonunuzdaki dosyaları birkaç kolay tıklama ile saniyeler içersinde gönderebilmeniz mümkün.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı kullanmak da son derece kolay ve eğlenceli. Çoklu dosya seçim ekranı sayesinde onlarca dosyayı aynı anda Flickr, Picasa, Facebook, YouTube, MySpace, Photobucket, TwitPic, Dropbox, WordPress gibi popüler servislere gönderebilmeniz olanaklı.

Çevrimiçi Paylaşım

Nokia’nın çevrimiçi paylaşım özelliğini kullanarak dosyaları paylaşabilmeye olanak tanıyan Pixelpipe, bu arayüzün sağladığı kolaylıklardan sonuna kadar faydalanıyor. İçeriği seçtikten sonra servis ile bağlantılı olarak başlık, gövde metni, etiket ve boyutlandırma bilgilerini girerek, gönderimi başlatabiliyorsunuz.


Pixelpipe aslında 100’den fazla servisi destekleyen bir web aracı.

Tek seferde birden fazla dosya seçiminin yanı sıra seçtiğiniz dosyaların aynı zamanda bir başka servise de yüklenebilmesine olanak tanınmış. Yani resimlerinizin hem dropbox hesabınızda saklanmasını hem de Flickr galerisi haline gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası

Pixelpipe’ın yeni 1.03 sürümünü Beta Labs sayfalarından indirebilmek mümkün. Uygulama, Nokia N8, C7, E7 gibi Symbian^3’lü cihazların yanı sıra Symbian S60 5. Sürüm ve 3. Sürüm FP2 işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda da sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Bu başarılı mobil programı Nokia hesabınız ile giriş yaptıktan sonra burada yer alan Nokia Beta Labs sayfalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

http://www.youtube.com/v/IDGRCubvygE?fs=1&hl=en_US

 

:: Siz telefonunuzda sosyal ağlardaki hesaplarınıza telefonunuzdan dosya göndermek için hangi yazılımları kullanıyorsunuz?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sosyal Ağlar Pixelpipe İle Daha Eğlenceli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Ağlar Pixelpipe İle Daha Eğlenceli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Ağlar Pixelpipe İle Daha Eğlenceli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "