Okunma

Sosyal Konuk – Bölüm 9


19 Ekim 2012 Cuma 10:00
Sosyal Konuk – Bölüm 9

Hayatımıza inanılmaz bir hızla giriş yapan sosyal medya ile ilgili yaşanan gelişmeleri değerlendireceğimiz programımız Sosyal Konuk, dokuzuncu bölümüyle karşınızda. Bir önceki bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Tuluğ Özlü ve İnci Damla Güneşliler‘in moderatörlüğünde hazırlanan Sosyal Konuk’ta bu hafta aşağıdaki soruların yanıtlarını İsmail Hakkı Polat ile birlikte aradık:

  • Yeni medya ile gelen yeni nesil alışkanlıklarından bahseder misiniz?
  • Öğrencileriniz ile sosyal medya üzerinden ne şekilde ilişki kuruyorsunuz? Öğrencilerin dilinin tutturulması zor değil mi?
  • Çocuğunuzun sosyal medya kullanımına limitasyonlarınız var mı?
  • Eğitim kurumlarının dijital medya kullanımını nasıl görüyorsunuz?

Biz kimiz?

Tuluğ Özlü: Sosyal medyaya ciddi bakamayan bu programla ciddiyet sağlamaya çalışan genç insan.

https://twitter.com/tulugozlu

İnci Damla Güneşliler: Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sinema & TV bölümünden mezun olduktan sonra sosyal medya ile tanışıp dijital işlere merak saran aktif insan.

https://twitter.com/inci_damla

:: Sosyal Konuk programının yedinci bölümünü nasıl buldunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sosyal Konuk – Bölüm 9”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    şu siteyi değiştirin artık, bu nasıl bir arayüz.?

" Sosyal Konuk – Bölüm 9 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Konuk – Bölüm 9 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Konuk – Bölüm 9 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "