Okunma

Sosyal Medya’da Avea


17 Ağustos 2012 Cuma 11:35
Sosyal Medya’da Avea

Aldığınız bir hizmet ya da ürünle sorun yaşadığınız anda ilk baktığımız yer internet oluyor. Bu yüzden internette var olmak çok önemli. Aynı şekilde sosyal medyada da öyle. Çünkü internette var olmak yetmiyor, sosyal, müşterinin cevap alabileceği bir yapıda, yani sosyal medyada var olmak çok önemli.

Sosyal müşteriler için, sosyal medya

Çözümünü internette arayan, sorularını sosyal medya üzerinden yöneten bir kitle var. Örneğin Avea, sosyal medya üzerinden de kullanıcılarını dinliyor. Elbette dinlemek tek çare değil, karşılıklı etkileşime de girmek gerekiyor. Avea, müşterileri ile sosyal medya üzerinden de iletişime geçiyor.

Avea‘nın bir sosyal medya platformu var ve www.aveasosyalmedya.com adresi altında Avea‘nın tüm sosyal medya hesaplarını toplamış. Yani Avea‘nın tüm sosyal medya güncellemelerini bu adresten de takip edebiliyorsunuz. Burada Avea‘nın resmi Facebook sayfasına, Twitter sayfasına, YouTube kanalına ve diğer sosyal medya hesaplarına yer verilmiş.

@AveaDestek

Avea‘da sosyal medya iletişimi sadece bunlarla sınırlı değil. @AveaDestek adlı Twitter hesabı üzerinden Avea kullanıcılarına müşteri hizmeti de sunuyor. Avea’nın müşteri hizmetleri ekibi sosyal medya üzerinden de müşterilerine yardımcı oluyor. Örneğin atacağınız tweet’lerde #aveadestek etiketini kullanmanız halinde @AveaDestek ekibi bunu okuyor ve sorununuzu çözmek için yardımcı olmaya çalışıyor. Dilerseniz siz de Avea‘yı sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

:: Sosyal Medya‘da Avea
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sosyal Medya’da Avea konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Medya’da Avea ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Medya’da Avea ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "