Okunma

Sosyal medyadan paylaşım yaparak para kazanmak mümkün!


07 Aralık 2018 Cuma 14:10
Sosyal medyadan paylaşım yaparak para kazanmak mümkün!

Sosyal medya son yıllarda kullanımı gittikçe artarak hayatımızda yeri sorgulanamaz bir yer aldı. Çoğu kişi, günün 4 saatinden fazlasını sosyal medyada paylaşım yaparak  geçiriyor. Peki, sosyal medyada bu kadar vakit geçirirken üstüne birde para kazansaydık nasıl olurdu?

PostBee ile sosyal medyada para kazanmayı vaat ediyor

PostBee, her kullanıcının marka ve ürün tanıtım kampanyalarına katılıp sosyal medya paylaşımları yaparak kendi dijital çevresi ve etkinliği ölçüsünde gerçek para ve çeşitli hediyeler kazanabildiği bir platform olarak tasarlanmış. Bu tasarım sayesinde  hem kullanıcılar kendi çevrelerini etkileme güçlerini ek gelire dönüştürebiliyorlar hem de markalar, potansiyel müşterilerine en güvenilir kanal olan “arkadaş ya da akraba tavsiyesi” sistemi üzerinden ulaşmış oluyor.

Instagram güncellemesi

Peki PostBee nasıl çalışır?

PostBee üzerinden bir iletişim kampanyası yapmak isteyen marka, PostBee içerik ekibiyle iletişime geçtikten sonra kampanya yönlendirmelerini ve kullanıcıların ne yapması istendiği uygulamaya giriliyor, böylece kampanya süreci başlıyor. Markalar kullanıcılardan belli bir çerçeve içinde her şeyi yapmalarını isteyebilir.

Örneğin bir videoyu sosyal medyada paylaştırmak, bir etkinliğe gelip oradan fotoğraf paylaşmasını istemek, markanın bir şubesini ziyaret ederek paylaşım yaptırmak ya da markaya ait bir ürünle ilgili mesajı yerelleştirerek kendi şehrine uygun paylaşım yaptırmak mümkün. Markalar kullanıcının ne yapacağını doğrudan söyleyebilecekleri gibi bir hedef verip paylaşım içeriğini kullanıcının yaratıcılığınada bırakabilirler.

Kullanıcılar görevi yerine getirdikten sonra yaptıkları paylaşımı PostBee içerik ekiplerine gönderirlerse kazandığı para anında kullanıcının hesabına eklenir. Kullanıcılar, kazanacakları parayı en baştan gördükleri için tüm bu iş sürecinde herhangi bir sürpriz de yaşanmaz.

Kısaca PostBee’ ile neler yapılabilir?

Hem markalar müşterilerine en güvenilir iletişim metodu olan tavsiyeler üzerinden ulaşırlar hem de kullanıcılar yapacakları paylaşımlar ile para kazanarak ek gelir elde ederler.

Türkiye’de / Globalde rakibi var mı?

PostBee kaç takipçisi olursa olsun herkese açık bir uygulama. Çok takipçisi ve etkileşimi olan çok para kazanırken daha azına sahip olanlar da kendi ölçeğinde para kazanabiliyor. Global ölçekte birkaç rakibi bulunan PostBee ,özellikle marka pazarlama ekipleriyle yakından çalışması ve markaya özel her türlü teknik geliştirmeyi yaparak kampanya çeşitliliğini artırması gibi özellikleriyle bu rakiplerden sıyrılarak henüz yolun başında olsa da  önemli bir oyuncu olma yolunda ilerliyor.

PostBee başka bir işe yarıyor mu?

Dijital medya bütçelerinin Türkiye ekonomisi içinde kalmasını sağlaması ve markaların tanıtımlarını ve interaktif kampanyalarını gerçek kişiler yoluyla sosyal medya üzerinden yaparken yurt dışına herhangi bir ödeme çıkmaması hatta bütçenin büyük kısmı doğrudan Türkiye’deki kullanıcılara aktarılmış olması.

Nasıl üye olurum?

App Store ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz PostBee’ye üyelik aşamasında cep telefonunuza gelecek onay koduyla kolayca kaydolabilir ve hemen kampanyalara katılmaya başlayabilirsiniz. Kayıt esnasında seçeceğiniz ilgi alanlarınıza uygun olan marka kampanyaları belli aralıklarla size yönlendirilecek ve görevleri tamamladıktan sonra kazandığınız parayı banka hesabınıza aktarabileceksiniz.
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Sosyal medyadan paylaşım yaparak para kazanmak mümkün!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Tc falan istiyor güvenli mi acaba

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ben kendim uygulama kullandım 25 TL verdi yatırdı 48 saat olmadan başta şaşırdım ama güzel işleyen bir uygulama reklam olayı yavaş yalnız seçme şansın yok kazanmak istiyorsan paylaş 3 5 bi sey gelsin dersen

 3. Anonim dedi ki:

  creatorden diye bi saçmalık vardı bi ara ona benziyo galiba

 4. Teknolojidostubiri dedi ki:

  Uygulamada kampanya yok 😁

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Güzel reklam =)

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kazandığımız parayı banka hesabına aktaracapızda kaç lira olunca aktarışacak kaçar kuruş kazanacağız 100 lirayı kazanmak için kaç uğraşmak lazım bunları da yazın lütfen.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu tarz uygulamalar seni beni kullanarak para kazanma derdin de. Sana bana kuruş kuruş verirken kendi lira lira götürecek. Daha öncede benzerini gördüm. Çok eskiden de vardı. Uğraşıp uğraşıp kazanacağın para 100 200 tl yi geçmez ama bunu kazanana kadar binlerce lira kazanırlar bir kişi üzerinden.

 8. Anonim dedi ki:

  güvenilir mi acaba bu gibi uygulamalar

" Sosyal medyadan paylaşım yaparak para kazanmak mümkün! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal medyadan paylaşım yaparak para kazanmak mümkün! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal medyadan paylaşım yaparak para kazanmak mümkün! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "