Okunma

Amazon Da Sosyal Oyun Peşinde


20 Temmuz 2011 Çarşamba 10:50
Amazon Da Sosyal Oyun Peşinde

Sosyal oyunlar gitgide gündelik hayatın bir parçası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Tabi, bu sektörün büyümesi, pastadan pay kapma telaşını da beraberinde getiriyor. Gelen haberlere göre bu piyasaya girmeye hazırlanan son şirket Amazon. Habere göre, ünlü oyun tasarımcısı Jonathan Tweet, Linkedln profilinden yeni bir oyun tasarladığını ve bunu Amazon adına yaptığını duyurdu.

Amazon da Bu İşin İçinde

Henüz şirketten bu habere bir yalanlama gelmemiş olması da Tweet’in iddialarının boş olmadığını gösteriyor. Tweet, daha çok RPG tarzı çalışmalarıyla biliniyor.

Örneğin, Dungeons & Dragons, Ars Magica gibi yapımlarda rol aldığını biliyoruz. Bununla birlikte en son Facebook için Gamehouse isimli bir oyun üzerinde çalışmıştı. Gamehouse’un da bir sosyal oyun olduğunu hatırlatalım.

Bakalım önümüzdeki günlerde Amazon bu konuyla ilgili bir açıklama yapacak mı?

:: Sizin bu türdeki en sevdiğiniz oyun hangisi?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Amazon Da Sosyal Oyun Peşinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon Da Sosyal Oyun Peşinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon Da Sosyal Oyun Peşinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "