Okunma

Sosyal Siteler Arama Motoru Olabilir mi?


15 Şubat 2010 Pazartesi 19:06
Sosyal Siteler Arama Motoru Olabilir mi?

İnternet trafiğini önemli ölçüde belirleyen arama motorlarına özellikle Google‘a bu konuda çok sıkı bir rakip geldi. Facebook ve diğer sosyal paylaşım siteleri arama motorlarına zor günler yaşatacak. Kullanıcıların verdiği bağlantı ve yönlendirmeler arama motorlarına duyulan gereksinimi azaltmaya başladı. Bazı uzmanlara göre sosyal paylaşım siteleri geleceğin arama motorları olacak. Açıklamalara göre internet kullanıcıları kendi kendilerine arama yapmak yerine paylaşım sitelerinde arkadaşları üzerinden daha sosyal bir şekilde arama yapmayı tercih ediyor.

:: Sosyal paylaşım siteleri Google’ı tahtından edebilir mi?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sosyal Siteler Arama Motoru Olabilir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Siteler Arama Motoru Olabilir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Siteler Arama Motoru Olabilir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "