Okunma

Sosyal Yazıcı Nedir?


10 Kasım 2014 Pazartesi 13:30
Sosyal Yazıcı Nedir?

Günümüzde insanların hayatında oldukça önemli bir yeri olan sosyal mecralar, kullanım alışkanlıklarımızı da doğrudan değiştirdi.

Eskiden çektiğimiz fotoğrafları bastırıp, evimizde albüm yaparken; günümüzde Facebook’ta albüm oluşturuyor, arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. 

Peki herşey dijitalleşiyor ve mobile dönüyorken, yazıcıların da buna ayak uydurmasını beklemek çok mu yadırganacak bir beklenti olurdu? Canon da sosyal yazıcısını yani printer modelini tanıttı. Biz de firmanın yetkilisine yeni yazıcıyı sorduk. Bakalım sosyal yazıcı bizlere neler sunuyormuş?

:: Yazıcılar sizce eskisi kadar önemini koruyor mu? 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sosyal Yazıcı Nedir?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bizim bir arkadaş da twitter facebook önüne gelene yazıyor. Sosyal yazıcı deyince aklıma o geldi 😀

" Sosyal Yazıcı Nedir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Yazıcı Nedir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Yazıcı Nedir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "