Okunma

Soulcalibur IV’te Güç Bizimle Olacak


10 Ocak 2008 Perşembe 22:00
Soulcalibur IV’te Güç Bizimle Olacak
Tekken ve Virtua Fighter serileriyle birlikte 3 boyutlu dövüş oyunu sektöründe Mahşerin Üç Atlısı olarak bilinen Soulcalibur‘un yeni oyunu, ‘konuk dövüşçü’ geleneğinden yine vazgeçmeyecek. Ancak Xbox 360 ve PlayStation 3 platformlarına çıkacak olan Soulcalibur IV‘te, önceki oyunlara göre (Spawn’ı saymazsak) hayli marjinal seçimler yapılmış gibi görünüyor.

Star Wars denince akla ilk gelen iki isim: Darth Vader ve Üstad Yoda, Soulcalibur IV‘te geleneksel kıyafetli Uzakdoğulu dövüşçülerimizin arasında arz-ı endam edecek.

Emaneti Kullanmak Serbest

Her dövüşçünün bir yakın dövüş silahı kullandığı Soulcalibur IV‘te tahmin edilebileceği üzere konuk dövüşçülerimiz ışın kılıçlarıyla er meydanına çıkacak. Adaletsizlik olarak görüyorsanız, koca galaksinin işleriyle uğraşan evrenin iki gediklisi, bırakalım da bir ring müsabakasına gönüllerinden geçtiği gibi çıksınlar.

Namco Bandai‘nin açıklamasında Darth Vader PlayStation 3 sürümünde güce dengeyi getirirken, Usta Yoda‘nın da Xbox 360 sürümünde diğer dövüşçülere 32 farzı öğreteceği dile getirildi. Dövüş stilleri ve diğer konularla ilgili detaya girilmezken, biz özellikle Yoda ile filmdeki gibi hoplaya zıplaya dövüşmek için can atıyoruz.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Soulcalibur IV’te Güç Bizimle Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Soulcalibur IV’te Güç Bizimle Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Soulcalibur IV’te Güç Bizimle Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "