Okunma

Soundcloud için Instagram hikayeler desteği!


24 Ekim 2018 Çarşamba 13:00
Soundcloud için Instagram hikayeler desteği!

Ağustos 2007’de yayın hayatına başlayan Soundcloud, milyonlarca kullanıcısı ile en popüler müzik servislerinden biri olarak kullanılmaya devam ediyor. Yeni güncelleme, takipçileri veya arkadaşlarıyla müzik paylaşmayı seven kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek.

Soundcloud şarkıları hikaye olarak paylaşılabiliyor

Son zamanlarda yapmış oldukları güncellemelerle daha profesyonel bir servis haline dönüşmek isteyen şirket, yenilik üstüne yenilik yapıyor. Bu yeniliklerden bir tanesi ise, bugün kullanıma sunulmuş olan hikayeler desteği. Daha önce Spotify tarafında mevcut olan özellik, Instagram’ın da vermiş olduğu destek sonucunda diğer üçüncü parti uygulamalara da açılmış durumda. Artık daha çok uygulama, Instagram hikayeler ile entegre çalışabilecek.

soundcloud

Özellik oldukça pratik şekilde çalışmakta. Uygulama ile şarkılar arasında dolaşırken, paylaşmak istediğiniz şarkı üzerinde paylaş butonuna dokunmanız ve ardından Instagram hikayelerinde paylaş seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

Otomatik olarak albüm kapağı, başlık ve çalma linkini hikayenize ekleyen seçenek, takipçilerinizin şarkıları zahmetsizce dinleyebilmelerini sağlıyor. Paylaşılan hikayede, sol üst tarafta bulunan “Soundcloud’da çal” seçeneği ile direkt olarak şarkı dinlenebiliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Soundcloud için Instagram hikayeler desteği! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Soundcloud için Instagram hikayeler desteği! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Soundcloud için Instagram hikayeler desteği! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "