Okunma

Space Hulk: Deathwing için çıkış tarihi açıklandı


05 Kasım 2016 Cumartesi 09:00
Space Hulk: Deathwing için çıkış tarihi açıklandı

Warhammer 4K dünyası, video oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri. Dev silahlar, kalın zırhlar, devasa düşman yaratıklar, orta çağ mimarisini andıran yapılar ve tansiyonu düşmeyen savaşlar bu evrendeki oyunları her zaman heyecanlı kılıyor.

Warhammer 40K dünyası için duyurulan son oyunlardan olan Space Hulk: Deathwing ise uzun zamandır merakla bekleniyordu.

Warhammer 40K evreninde FPS heyecanı

Çıkış tarihi resmen açıklanmamış olan oyun için Kasım ayı muhtemel tarih olarak gösteriliyordu. 

Ancak dağıtımcıdan gelen duyuru, artık spekülasyonları bitiriyor. Space Hulk: Deathwing’in çıkış tarihi 9 Aralık olacak.

Dev uzay gemilerinin içinde geçecek olan oyun, bu terk edilmiş uzay gemilerini istila etmiş olan canavarları temizlemek üzerine kurulu. 40 yıl önce yaratılmış olan Space Hulk masa üstü oyunlarına dayanan öyküsü ile yeni video oyununun büyük bir kitleyi de kendine çekmesi bekleniyor.

Oyun tek kişilik senaryoya sahip olacağı gibi, dört arkadaşın co-op modunda uzay gemilerini berbaer temizlemelerine de izin verecek. 

Sadece bir FPS değil, üç farklı yetenek ağacın, sayısız zırh, silah ve ekipman içeriği ile RPG özellikleri de barındıracak olan oyunun, yılın önemli hit’lerinden biri olacağı düşünülüyor.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OhRqPwyHXKg]

:: Sizce Space Hulk: Deathwing nasıl ilgi görecek?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Space Hulk: Deathwing için çıkış tarihi açıklandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Videosunu izliyim bi

" Space Hulk: Deathwing için çıkış tarihi açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Space Hulk: Deathwing için çıkış tarihi açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Space Hulk: Deathwing için çıkış tarihi açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "