Okunma

SpaceX ve Westworld yapımı Falcon Heavy kısa filmi!


11 Mart 2018 Pazar 16:00
SpaceX ve Westworld yapımı Falcon Heavy kısa filmi!

SpaceX firmasının kurucusu Elon Musk, söz verdiği üzere Westworld yapımcılarıyla beraber çalışarak Falcon Heavy için küçük bir kısa film hazırlattı!

Westworld yapımcılarından Falcon Heavy kısa filmi!

Bilindiği üzere SpaceX, yakın zamanda dünyanın en güçlü roketi Falcon Heavy’i, taşıdığı Tesla-Roadster ile uzaya göndererek büyük başarıya imza atmıştı. Fırlatma 3’de 2’lik bir başarı oranı ile gerçekleşti ve side booster adı verilen yardımcı iticiler eş zamanlı olarak destansı bir biçimde geri döndüler.

Falcon-Heavy and Starman, Part 2

Elon Musk (@elonmusk)’in paylaştığı bir gönderi ()


Dünyanın dört bir yanında meraklı gözlerce canlı olarak takip edilen bu tarihi olay, Westworld yapımcıları ile bir kısa film haline getirildi. Daha önce böyle bir proje üzerinden çalışıldığını duyuran Elon Musk, sözünü tutarak kısa süre önce bu kısa filmi yayınladı.

Falcon-Heavy and Starman, Part 1

Elon Musk (@elonmusk)’in paylaştığı bir gönderi ()


Kısa film Elon Musk’un İnstagram hesabı üzerinden 2 parça halinde yayınlandı. Haber içerisinden izleyebileceğiniz kısa film, Westworld dokunuşlarını hissettirir ölçütte ilginç ve bir o kadar nostaljik bir havaya sahip.

:: Siz bu film hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SpaceX ve Westworld yapımı Falcon Heavy kısa filmi!”

  1. Kerim dedi ki:

    Video cok gurultulu la. Sesi de ayarlayamiyoruz.

" SpaceX ve Westworld yapımı Falcon Heavy kısa filmi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SpaceX ve Westworld yapımı Falcon Heavy kısa filmi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SpaceX ve Westworld yapımı Falcon Heavy kısa filmi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "