Spam’lerden koruyan kurumsal mail hizmeti!


29 Nisan 2020 Çarşamba 17:03
Spam’lerden koruyan kurumsal mail hizmeti!

Günümüzdeki iletişim araçları arasında en büyük paya sahip olan hiç kuşkusuz internet. Hem bireysel hem de kurumsal iletişimde en büyük araçlardan biri ise tabii ki e-mail kullanımı. Bu, hem kurumsal firmalar hem de birçok işletme için en önemli iletişim aracı. Dolayısıyla kurumsal mail hizmetleri ile ilgili doğru kararlar almak son derece önemli. Güzel Hosting kurumsal mail hizmeti ile bu alanda kullancının yanında olmayı amaçlıyor.

Güzel Hosting kurumsal mail hizmeti neler sunuyor?

Müşteri – işletme arasındaki en büyük iletişim aracı olan mail kullanımında standartların dışında olmak, tamamen kurumsal mail çözümü sunan bir firma tercihinde bulunmak önemlidir. Günümüzde bunu sağlayabilen en iyi firmalardan biri olan Güzel Hosting, kurumsal mail çözümlerinde yenilikçi anlayışıyla en iyi altyapıyı sağlamayı hedefler. Müşterilerine sunduğu Kurumsal Mail Hizmeti hizmetleri altında e-mail hizmetiyle birlikte maillere istenilen her yerden ulaşım imkanı, takvim ve kişiler gibi özelliklerle çok yönlü bir e-mail kullanımını hedefler.

Güzel Hosting kurumsal mail hizmeti

Tüm telefon, tablet, bilgisayar ve laptop gibi cihazlarınızda eşleyebileceğiniz, istediğiniz her yerden anlık erişebileceğiniz webmail arayüzü sayesinde istediğiniz her bilgisayardan da maillerinize kolay erişim yapabileceğiniz bir imkan ile müşterilerinizin size ulaşamama sorunlarını da ortadan kaldırabileceksiniz.

SpamExperts profesyonel spam filtresi!

Kurumsal ya da bireysel maillerin en önemli sorunlarından biri spam. Güzel Hosting, bilgisayarların hacklenmesine neden olabilecek spam mail sorunu için SpamExperts altyapısını kullanıyor. Bu sayede kuruma ait e-maillerin tamamında spam sorunu kökten çözülüyor. Gelen tüm e-mail’ler spam filtresinden geçiyor ve virüs içerikleri e-maillerin gelen kutusuna ulaşması engelleniyor.

Bu çözümlerin yanında,

 IMAP, POP3 desteği olan, emaillerinizi istediğiniz gibi yönlendirme olarak kullanabileceğiniz, kişiler listesi ekleyebileceğiniz gibi birçok özelliği daha bulunan kurumsal mail hizmetlerine  https://www.guzel.net.tr/kurumsal-email.php adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Ahmet
Ahmet
8 ay önce

Turhost varken diğer firmalar çok bir ilerleme sağlayamaz.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
8 ay önce

Güzel eskiden güzeldi şimdi iyice bozdu

" Spam’lerden koruyan kurumsal mail hizmeti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spam’lerden koruyan kurumsal mail hizmeti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spam’lerden koruyan kurumsal mail hizmeti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  2. 2 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  3. 3 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  4. 4 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  5. 5 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  6. 6 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  7. 7 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  8. 8 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  9. 9 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  10. 10 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!