Okunma

Spectre Call of Duty Black Ops 4 ile geri dönüyor!


30 Nisan 2019 Salı 12:00
Spectre Call of Duty Black Ops 4 ile geri dönüyor!

Treyarch ve Activision, Call of Duty Black Ops 4’ü sıkı rekabet karşısında canlı tutmaya kararlı. 30 Nisan itibariyle “Operation Spectre Rising” adıyla yeni bir sezon başlatıyor. Ayrıca bundan sonra sürekli bir güncelleme akışı sunulması da planlanıyor. Blackout‘da ayrıca büyük harita değişiklikleri de bekleniyor. Eski uzman Spectre Call of Duty Black Ops 4 ile geri dönüyor.

 Call of Duty Black Ops 4 yeni sezon Spectre ile geliyor!

Yeni sezondaki en önemli detay ise kılıç ustası Spectre‘nin geri dönmesi olacak. Black Ops 3’ün en sevilen uzmanlarından biri olan Spectre, yeni sezonda karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir süredir heyecanla beklenen bu haberin sonunda kesinleştiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Prop Hunt’ın yanı sıra yeni haritalar, yeni bir hafif makineli tüfek ve yeni yakın dövüş silahı da yeni sezonla birlikte oyuna dahil oluyor. Bilindiği gibi Blackout’ta harita güncellemeleri oldukça önemli. Yeni sezon ile birlikte Alcatraz haritası da iyileştirildi. Ayrıca oyuna zombi severler için de yeni özellikler eklendiğinin altını çizelim.

Sezon boyunca, bunlar dışında başka fonksiyonel yükseltmeler de bekleniyor.

Yeni sezon ilk olarak PS4’de başlıyor. Tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spectre Call of Duty Black Ops 4 ile geri dönüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spectre Call of Duty Black Ops 4 ile geri dönüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spectre Call of Duty Black Ops 4 ile geri dönüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "