Okunma

Speed Dial, Firefox’a Nasıl Kurulur?


23 Ocak 2010 Cumartesi 20:33
Speed Dial, Firefox’a Nasıl Kurulur?

Açık kaynaklı web tarayıcısı Firefox‘un kilit özelliklerinden biri de, sayısız eklenti sayesinde dilediğinizce kişiselleştirilebilmesi. En işe yarar eklentiler arasında yer alan Hızlı Erişim, orijinal adıyla Speed Dial da, Firefox’u kurduktan hemen sonra tarayıcınıza eklemek isteyeceğiniz eklentilerden biri.


:: Speed Dial kurulum videosunu izlemek için tıklayın.

Açılış penceresine, yeni sekmelere ve araç çubuğuna hızlı erişim tuşları ekleyerek, sık kullandığınız sitelere çok daha çabuk erişmenizi sağlayan Speed Dial‘in Firefox’a nasıl eklendiğiniz adım adım anlattığımız bu videoyu özellikle taze Firefox kullanıcıları kaçırmasın. Görmek istediğiniz diğer Firefox videolarını yorumlarınızla belirleyebilirsiniz.

:: Takıldığınız noktaları forumda sorun.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Speed Dial, Firefox’a Nasıl Kurulur? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Speed Dial, Firefox’a Nasıl Kurulur? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Speed Dial, Firefox’a Nasıl Kurulur? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "