Okunma

Spigen Essential F301W kablosuz şarj inceleme


13 Şubat 2018 Salı 20:24
Spigen Essential F301W kablosuz şarj inceleme

Ünlü aksesuar üreticisi Spigen’in yeni kablosuz şarj ürünlerinden Spigen Essential F301W ve Spigen Essential F302W modellerini inceliyoruz.

Spigen Essential F301W ile Essential F302W modellerini birbirinden ayıran 2 temel fark bulunuyor. Bunlardan birincisi Spigen Essential F301W modelindeki 9v’luk hızlı şarj desteği. İkincisi ise Spigen Essential F302W‘nun 4mm inceliğindeki tasarımı.

Bu videomuzda Spigen’in hızlı şarj desteğine sahip olan Essential F301W ve 4mm inceliğindeki Essential F302W modellerini inceliyoruz.

Spigen Essential F301W inceleme

İncelediğimiz Spigen Essential F301W, Qi kablosuz şarj standardını destekleyen tüm modellerle uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Daha hızlı şarj performansı için 9v çıkışı destekleyen Essential F301W, hem hızlı şarj desteğini bizlere sunuyor hem de bunu kompakt bir yapıda sunuyor. Piyasadaki pek çok hızlı şarj destekli kablosuz şarj ünitelerine göre daha kompakt yapıda bulunan Essential F301W, ayrıca ısı ve yüksek akım koruma gibi özelliklere de sahip.

Ürünün desteklediği giriş değerleri 5V / 2A ve 9V / 1.8A, çıkış değerleri ise 5V / 1A ve 9V / 1A olarak dikkat çekiyor.

Ürün kutusunun içerisinde adaptör bulunmuyor. Kutu içerisinden 1.2m uzunluğunda microUSB kablosu çıkıyor. Standart kablolardan biraz daha uzun olan bu kablo, özellikle masa kulanımında oldukça işe yarıyor.

Kablosuz şarj sırasında, telefonunuzda kullandığınız kılıflardan da etkilenmeyen kablosuz şarj cihazı, Spigen’in tüm kılıflarıyla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Başka kılıflarla da kullanılabiliyor.

Spigen Essential F302W inceleme

Aynı videoda inceleyeceğimiz iki üründen biri olan Spigen Essential F302W, 4mm inceliğinde bir kablosuz şarj ünitesi. Hızlı şarj desteğine sahip olmayan ürün, hem uygun fiyatlı hem de kompakt.

Otomobilinizde konumlandırabileceğiniz uygun bir bölüm varsa, orada bile değerlendirilebilecek olan Essential F302W, kompakt yapısıyla ve uygun fiyatıyla iddialı. 5V / 1A çıkışa sahip olan ürün, kablosuz şarj desteğine sahip her modeli bu güç çıkışıyla şarj edebiliyor.

Dilerseniz sizi iki modeli de incelediğimiz videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

:: Telefonu kablosuz şarj destekleyenler, kablosuz şarj üniteleri kullanıyor mu?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

7 yorum - “Spigen Essential F301W kablosuz şarj inceleme”

 1. Mehmet dedi ki:

  Tolga abi, 9v olani power bank den calistirmak mumkun ?

  1. Mehmet dedi ki:

   sorulara cevap vermiyor musunuz ?

 2. Hakan dedi ki:

  Selam Bu cihazlar ile akıllı saatleri de şarj edebilir miyiz. Bir test edebilirmisiniz. Samsung Gear sport kullanıorum. Şarj ederse süper olur.

 3. Ice_Shadow dedi ki:

  Merhaba bu şarj aletiyle hızlı şarj yapmak için bir de hızlı şarj adaptörü almak gerekli değil mi?

 4. Muhtar Hüssen dedi ki:

  Yahu Tolga bunlar nasıl pozlar 😀

 5. test dedi ki:

  test

 6. arif safa ilhan dedi ki:

  cihazı dayadığınız o tahtayı nereden alabilirim ?

Geri bildirim