Okunma

Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #200


29 Kasım 2018 Perşembe 16:44
Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #200

Her zamanki gibi hediyeli canlı yayınımız ile karşınızdayız. Haftanın teknoloji gündemini yorumladığımız 5 Çayı canlı yayınımızın 200. bölümü ile saat 17:00’da, Facebook’tayız. Bu yayınımızda bir kişiye Spigen kılıf hediye ediyoruz! Hediyemizi kazanma şansı yakalamak için yayınımızı beğenmeniz ve #5çayı etiketi ile Twitter üzerinden yayının linkini paylaşmanız yeterli olacak.

5 Çayı’nın yeni bölümü bu kez Facebook sayfamız üzerinden yayınlanacak.

Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #200

Bu haftaki yayınımızda hem teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri yorumlayacağız hem de sizlere bir hediyemiz olacak. Canlı yayınımızı Facebook sayfamızdan gerçekleştireceğiz.

Hediyeli 5 Çayı canlı yayınımız başlıyor!

Canlı yayınımız saat 17:00’da başlıyor! Canlı yayınımızı Facebook’ta beğenip, #5Çayı etiketiyle Twitter’dan yayın linkini paylaşmak.

Bu haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmeleri
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #200 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #200 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #200 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "