Okunma

Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor! #160


20 Kasım 2018 Salı 18:04
Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor! #160

Salı günleri ShiftDelete.Net olarak canlı yayınladığımız SDN Cevaplıyor bugün de 160. bölümü ile 18:00’da sizlerle olacak. Bu seferki yayınımızda bir adet Spigen kılıf hediye ediyoruz. Bugünkü canlı yayınımızı Facebook üzerinden yapacağımızı da belirtelim.

Yarışmayı kazanmanız için yapmanız gerekenler ise çok basit. #SDNCevaplıyor hashtag‘i ile canlı yayınımızı Twitter üzerinden paylaşarak yayınımızı beğenmeniz yeterli!

SDN Cevaplıyor canlı yayınını kaçıranlar ne yapacak?

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Bir önceki bölüm için tıklayın
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor! #160 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor! #160 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor! #160 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "