Okunma

Splinter Cell’in Özel Versiyonu Nete Sızdı


02 Ekim 2009 Cuma 07:15
Splinter Cell’in Özel Versiyonu Nete Sızdı

Ubisoft tarafından sürekli ertelenen Splinter Cell: Conviction‘la ilgili en sonunda gerçek bir kanıt ortaya çıktı. Yaklaşık 5 yıldır yapımı devam eden oyun içi artık fanatikleri ümitlerini kaybetmeye başlamıştı. Avustralyalı bir site yapımın XBOX 360 Koleksiyon Versiyonu için ön sipariş almaya başladı. Ayrıca oyunun kutusu ve içeriği de ortaya çıkmış oldu. Site Üzerinde Sam Fisher ve Beyaz Saray‘ın bulunduğu Koleksiyon versiyonun içeriği ise şöyle;

:: Sam Fisher koleksiyon figürü.

:: Oyundaki özel videoları ve içerikleri açmak için bir kod.

:: Serinin bir önceki oyunuyla şimdikinin arasındaki olayları anlatan 32 sayfalık çizgi roman.

:: Yapım aşamasıyla ilgili belgeseller içeren özel DVD‘ler.

:: Splinter Cell: Chaos Theory‘yi ücretsiz olarak XBOX Live Arcade‘den indirme hakkı.

 Site bu içerikli özel paketin Şubat 2010 yılında piyasada olacağını açıkladı. Ubisoft’dan şimdilik resmi bir açıklama gelmedi.

:: En sonunda Splinter Cell: Conviction gerçekten çıkacak mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Splinter Cell’in Özel Versiyonu Nete Sızdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Splinter Cell’in Özel Versiyonu Nete Sızdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Splinter Cell’in Özel Versiyonu Nete Sızdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "