Okunma

Sponsorken Ders Vermeye Başladı


15 Şubat 2010 Pazartesi 14:49
Sponsorken Ders Vermeye Başladı

Kadir Has Üniversitesi, müfredatına Bilişim ve Toplum adlı yeni bir ders ekledi. Bu ders üniversite öğrencilerine Servodata Ltd. Şirketi’nin sahibi olan Cem H. Bektaş tarafından verilecek.

Bilişim ve toplum dersi verecek

Ancak bu durumu haber yapan, Bektaş‘ın öğretim görevliliğine giden ilginç yolu. Üniversitenin düzenlediği Bilişim Şenliklerine uzun süreden beri sponsor olarak destek veren Bektaş, organizasyonlarda konuşmacı olarak da yer alıyordu.

Üniversite yöneticileri ve öğrenciler Bektaş’ın konuk konuşmacılığından etkilenmiş olacak ki, yöneticiyi öğretim üyesi olarak okul bünyesine dahil ettiler.

:: Bilişim ve Toplum dersi sizce her okula uyarlanmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sponsorken Ders Vermeye Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sponsorken Ders Vermeye Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sponsorken Ders Vermeye Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "