Okunma

Spor Yaparken Müzik Dinleme Keyfine Varın


16 Eylül 2009 Çarşamba 05:03
Spor Yaparken Müzik Dinleme Keyfine Varın

Kulağın arkasından dolaşan kancaları sayesinde her durumda kulağınızda kalan GHP–205, spor keyfinizin kaçmasını engelliyor. Hem büyük hem de küçük kulaklıkları düşünen Genius, kulaklıkla beraber farklı boyutlarda iki tane (M-L) kanca ve üç tane (S-M-L) kulak içi yuva da veriyor. Böylece size uygun kombinasyonu bulup kulaklığınızla en rahat kullanımı elde edebiliyorsunuz. Kancaların üretiminde kullanılan yumuşak malzeme sayesinde uzun süre kullanımda dahi herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Hareket halinde müzik dinlerken yaşanan önemli sorunlardan birisi de kablo uzunluğudur. GHP–205’in 1,2 metre uzunluğundaki Y-tipi kablosu ne uzun ne de kısa olmadığı için rahat taşıma açısından gayet uygun.

 

Genius GHP–205‘in 3,5 mm’lik bağlantı girişi altın kaplama olduğundan ses aktarımından kaynaklanan gürültü sorunları ile karşılaşmıyorsunuz. 16 Ohm‘luk direnç, 20Hz-20KHz arasında değişen frekans cevabı ve 102 dB‘lik hassasiyet ile birlikte iPod ya da iPhone ile de kullanabileceğiniz GHP–205, özellikle bas seslerdeki performansı etkileyici.

Şık bir taşıma çantası ile beraber satılan GHP–205’in kutusundan bir de uçaklarda kullanabilmeniz için adaptör çıkıyor. Böylece uçak seyahatlerinizde de GHP-205‘i rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

:: Bu kulaklığı beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spor Yaparken Müzik Dinleme Keyfine Varın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spor Yaparken Müzik Dinleme Keyfine Varın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spor Yaparken Müzik Dinleme Keyfine Varın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "