Spotify’dan çiftlere özel ”Spotify Duo” paketi


01 Temmuz 2020 Çarşamba 16:20
Spotify’dan çiftlere özel ”Spotify Duo” paketi

Popüler platform Spotify önce ABD’de sunulan ve bir süre sonra da Türkiye’ye gelen iki kişilik paketini duyurdu. Bildiğiniz gibi Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı olan Spotify’ın her geçen gün yeni hamlelerle kullanıcılarının karşısına çıktığı görülüyor. Spotify Duo paketi ile çiftleri odağına alıyor, işte detaylar ve fiyatlar:

Spotify Duo çiftlere odaklanan bir paket

Spotify yakın bir zaman önce DC evreniyle yaptığı anlaşma ile gündeme gelmiş heyecanlandırmıştı. Abone sayısını artırmak isteyen Spotify farklı şekillerdeki paketleriyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Onlardan birisi olan Spotify Duo, iki kişilik bir deneyim sunuyor.

Çiftlere odaklandığı düşünülüyor olsa da yakın iki arkadaş ya da ailenin iki üyesinin kullanabileceği bir paket olan Duo, diğer paketlere oranla yeni olduğu için görece uygun fiyatlı olarak konumlandırılıyor.

Türkiye’nin de dahil olduğu 55 ülkede kullanıma sunulan yeni Duo, şirket tarafından iki kişinin birlikte ya da ayrı olarak müzik dinlemekten zevk alacakları bir fırsat sunuyor. Aynı evde yaşayan kişiler için tasarlanan bir Premium paket olan Duo’unun aylık ücretine baktığımızda ise 23.99 TL karşımıza çıkıyor.

Spotify-Duo-paketi-00

Duo için hazırlanan özel çalma listelerinin de yer aldığı bu avantajlı pakete kaydolmak ise çok kolay. Öncelikle yapılması gereken şey, kaydolmak ya da mevcut hesap ile oturum açmak.

Duo’ya katıl butonuna tıklandığında ise sizi yönlendiren bir sayfa karşınıza çıkacak. Birlikte yaşadığınız kişiyi e-posta yoluyla ya da WhatsApp gibi entegre bir uygulama ile Duo’ya katılmaya davet edebiliyorsunuz. Daha sonra ise davet ettiğiniz kişinin evdeyken daveti kabul etmesi ve adresini doğrulaması gerekiyor. Hepsi bu.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Spotify’dan çiftlere özel ”Spotify Duo” paketi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify’dan çiftlere özel ”Spotify Duo” paketi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify’dan çiftlere özel ”Spotify Duo” paketi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  2. 2 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  3. 3 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  4. 4 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  5. 5 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  8. 8 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  9. 9 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti