Spotify’dan ” Hep Seveceklerim” özelliği geldi


14 Eylül 2020 Pazartesi 17:30
Spotify’dan ” Hep Seveceklerim” özelliği geldi

Spotify özellikle çalma listeleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdi ise My Forever Favorites yani Hep Seveceklerim adlı yeni özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik diğer özelliklerin aksine hem ücret ödeyen hem de ücret ödemeyen kullanıcılar için sunuluyor. Spotify Hep Seveceklerim özelliği tam olarak ne sunuyor?

Spotify Hep Seveceklerim özelliği çalma listeleriyle bağlantılı

Bu özellik temelde kullanıcıların en sevdiği beş şarkı ya da podcast yayınlarını içeren çalma listesi oluşturmayı sağlıyor. Kullanıcılar isterlerse oluşturdukları bu listeleri paylaşabiliyor. Oluşturulan çalma listeleriyle birkaç adım öne çıkan Spotify, yine çalma listeleri noktasında kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Spotify’ın yeni özelliğini Türkiye’den Zeynep Bastık, Can Bonomo, Can Temiz, İsmail Türküsev ve Bengi Apak gibi isimlerin en sevdikleri müzik ve podcastlerle duyurduğu görülüyor. Yabancı versiyonda ise karşımıza pek çok isim çıkıyor. Bunların yanında Lucy Hale’in listesinde: Etta James, Zoe Wees, Elvis Presley ve Elton John gibi isimlere yer veriyor.

Bahsedilen özelliğin en iyi yanı ise hem ücretsiz olarak Spotify’ı kullanan kullanıcılara hem de ücretli abonelik alan kullanıcılara beraber sunuluyor olması. Listeyi oluşturmak ise oldukça kolay.

Özellik şu anda Türkiye’de her kullanıcıya ulaşmamış gibi görünüyor olsa da kısa süre içinde bütün kullanıcılar aktif olarak bu özelliği kullanabilecek.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Spotify’dan ” Hep Seveceklerim” özelliği geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify’dan ” Hep Seveceklerim” özelliği geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify’dan ” Hep Seveceklerim” özelliği geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  2. 2 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  3. 3 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  4. 4 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  5. 5 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  7. 7 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  8. 8 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  10. 10 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi