Okunma

Spotify hikayeler özelliğini test etmeye başladı!


14 Mayıs 2019 Salı 09:50
Spotify hikayeler özelliğini test etmeye başladı!

Snapchat’teki hikayelerin başarısının ardından birçok sosyal medya platformunda yer almaya başlayan hikayeler özelliği, şimdi de müzik servisi Spotify’da test ediliyor. Gün geçtikçe bütün platformlara yayılmayı başaran hikayeler trendi halen daha yayılmaya devam ediyor. Spotify da bu trende uyan şirketlerden biri olacak. Spotify hikayeler ile platforma farklı bir boyut kazandırmayı planlıyor.

Spotify hikayeler özelliğinin adı Storyline olacak

Henüz test aşamasında olan Spotify hikayeler özelliği, ortaya çıkan bilgilere göre Storyline adına sahip olacak. Temelinde Instagram ve Snapchat hikayelerine oldukça benzese de ana fark, sanatçı ile dinleyici arasında iletişim kurulacak olması oluyor.

spotify hikayeler

Sanatçılar tarafından bizzat atılacak olan bu hikayeler, sanatçıların şarkılarının altında gözükecek. Böylece etkileşim dinleyiciler için daha da kolay olacak.

Bu özellik şu anda bazı sanatçılar tarafından deneniyor. Eğer ki Spotify pozitif yorumlar alırsa bu özelliği tüm sanatçılar için açacaktır. Ve sanatçıların dinleyicilerle daha da iyi etkileşim kurması mümkün olacaktır. Bu özellik, Spotify’ı rakip müzik servislerine göre daha da samimi bir platform yapabilir.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Spotify hikayeler özelliğini test etmeye başladı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Altta olması pek estetik olmamış bence altın da altında

" Spotify hikayeler özelliğini test etmeye başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify hikayeler özelliğini test etmeye başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify hikayeler özelliğini test etmeye başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "