Okunma

Spotify, Apple ve Amazon’a rakip oluyor


07 Nisan 2018 Cumartesi 22:00
Spotify, Apple ve Amazon’a rakip oluyor

Dünyanın en çok kullanıcıya sahip müzik servisi olan Spotify, otomobiller içinde kullanılabilecek olan bir cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. Spotify uygulamasında tespit edilen bir reklam ile ortaya çıkan bilgiler, bu ürün hakkında bazı ipuçları veriyor.

Spotify ilk cihazını çıkaracak!

Ortaya çıkan görsellerine göre Spotify cihazının uygun kullanım alanı otomobiller olacak. Şık ve sade bir tasarıma sahip olacak olan cihaz, ön tarafında dijital ekrana sahip olacak. Bu ekran sayesinde sürücü ya da araçtaki diğer kişiler, hangi şarkının oynatıldığı hakkında bilgi sahibi olabilecek. Bunun yanı sıra cihazın bir hoparlör görevi de görmesi bekleniyor.

Spotify yeni cihazını tanıtma hazırlığında!

Ayrıca bu ürünün bir sesli asistan görevi görmesi bekleniyor. Bu özellik ise aracı süren kişinin hiçbir fiziksel temasa ihtiyaç duymadan müziği değiştirmesini ya da ses açma-kapama gibi işlevleri sadece seslenerek yerine getirebilecek.

Abonelik alınarak sahip olunacak bu ürünün ortaya çıkan fiyat detayları ise; premium abonelik dahil aylık 13 dolar şeklinde olacak. Bu ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği, gelirse de fiyatının ne kadar olacağına ait herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Henüz hakkında kesin ve detaylı bilgilere sahip olmadığımız ürünün 24 Nisan’da New York’ta gerçekleşecek etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

:: Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve dosya yazılarını insanlara aktarmak için ShiftDelete.Net'te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spotify, Apple ve Amazon’a rakip oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify, Apple ve Amazon’a rakip oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify, Apple ve Amazon’a rakip oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "