Okunma

Spotify için yeni bir özellik yolda


17 Kasım 2019 Pazar 11:30
Spotify için yeni bir özellik yolda

Spotify piyasada daha iyi bir yer edinmek için sürekli olarak kendisini geliştirmeye çalışıyor. Eklenen her özellik ile kullanıcı çeken Spotify yeni özelliği ile karaoke sevenlerin beğenisini toplayacak gibi duruyor. Spotify karaoke özelliği sızıntıları ortaya çıktı.

Spotify karaoke özelliği geliyor

Spotify karaoke özelliği belirli ülkelerde ortaya çıkmaya başladı. Apple Music iOS 13‘ün lansmanıyla bu özelliği yayınlamıştı.

ABD dışındaki kullanıcılar, Spotify mobil uygulamasında şarkı sözlerinin gerçek zamanlı olarak gösterildiğini bildirdi. Bu kullanıcılar tarafından çekilen ekran görüntüleri, Musixmatch tarafından desteklenen özelliğin oynatma butonları altında bulunduğunu gösteriyor. Ayrıca şarkı sözlerini tam ekranda izleyebilme seçeneği de bulunuyor.

Spotify için karaoke özelliği - 1

Bu sayede şarkı söylemeyi kolaylaştıracak bir güncelleme geliyor diyebiliriz. TechCrunch, Spotify’dan gerçek zamanlı şarkı sözü özelliğinin test edilmekte olduğunu onayladı. Şirketin sözcüsü “Bu özelliği az sayıda pazarda test ettiğimizi doğrulayabiliriz.” açıklamasında bulundu.

Gerçek zamanlı şarkı sözleri Spotify‘ın her zaman en çok istenen özelliği olmuştur. Bu özellik sadece şarkı sözlerini göstermektense sanatçı hakkında ek özelliklere de yer veriyor. Yine de çoğunlukla şarkı sözlerini görüyorsunuz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spotify için yeni bir özellik yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify için yeni bir özellik yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify için yeni bir özellik yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "