Spotify kullanıcıların sınırını kaldırıyor


27 Mayıs 2020 Çarşamba 18:50
Spotify kullanıcıların sınırını kaldırıyor

Spotify yakın zaman önce kullanıcı sayısını artırmak amacıyla ilk kullanıcılar için üç ay ücretsiz hizmet sunma kararı vermişti. Kullanıcı istekleri üzerinden ilerleyen dev müzik ve podcast dinleme platformu şimdi de yeni bir karar aldı. 10 bin şarkı ile sınırlandırılan Spotify beğenilen şarkılar için getirdiği bu sınırı kaldırıyor!

Spotify beğenilen şarkılar için 10 bin sınırını kaldırıyor

Müzik dinleme platformları arasında gerçekten de gözle görülen bir rekabet yaşanıyor. Spotify toplamda 130 milyon abonesiyle, 60 milyon aboneye sahip Apple Music’i ve 55 milyon kullanıcıyı bulan Amazon Music’i geçiyor. Fakat büyüme anlamında daha yüksek bir ivme yakalamak isteyen Spotify beğenilen şarkılar sınırı için adım atıyor.

Spotify uygulaması içindeyken beğendiğiniz parçaları yanlarında bulunan kalp simgesiyle birlikte beğendiğiniz şarkılar listesine gönderebiliyorsunuz. Platformu çok daha sık kullanan kişiler için 10 bin şarkı sınırı can sıkıcı olabiliyordu. Yeni hamle ile birlikte müzik kütüphanenize kaydedebileceğiniz 10 bin şarkı sınırı ortadan kaldırıldı. Artık sınırsız sayıda parçayı “beğenebilirsiniz”.

Spotify begenilen sarkilar siniri-01

Bazıları için bu gerçekten önemli bir adım çünkü birçok kişi beğendiği şarkılar üzerinden müzik dinliyor ve bu sayede müzik deneyimini yaşıyor.

Söz konusu adım ise Spotify’a ulaşan kullanıcıların isteği doğrultusunda atıldı. Bir süre önce uzun yıllardır bu servisi kullanan kişiler, ”Kütüphanenizde daha fazla yer yok. Daha fazla tasarruf etmek için bazı şarkıları veya albümleri kaldırmanız gerekiyor” yazan bir mesaj ile karşılaştı.

Bunun ardından milyonlarca kişi Spotify’a bu sınırın kalkması gerektiğini yazdı, ve sonuçta platform kullanıcılarının sesini duyarak, sınırı kaldırmış oldu.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Spotify kullanıcıların sınırını kaldırıyor”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  spotifyin toplam abone sayisi 250 milyon üzerinde*

  apple musicin de toplam abone sayisi 2019 agustos ayinda 60 milyon du

" Spotify kullanıcıların sınırını kaldırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify kullanıcıların sınırını kaldırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify kullanıcıların sınırını kaldırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
 2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
 3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
 4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
 5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
 6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
 7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
 8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
 9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
 10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)