Spotify podcast için dinleyici odaklı yenilik getirdi


23 Eylül 2020 Çarşamba 20:00
Spotify podcast için dinleyici odaklı yenilik getirdi

En çok kullanılan çevrim içi platformlardan biri olan Spotify, podcast dinlemek isteyen kullanıcılara anket özelliği kazandırdı. Halihazırda uygulama podcast için en çok kullandığı hizmetlerden biri olmuş durumda. Son zamanlarda da podcast takip edenlerin sayısı artış yaşadığından bu alanda yenilikler devam ediyor. Daha önceden kullanıcılara bildirim sistemini getiren uygulama, şimdi de kullanıcıların yayınlara şekil vermesini sağlayacak.

Birbirinden farklı konularda gerçekleştirilen yayınlar için kullanıcıların önerileri ve düşünceleri alınmaya başlanacak. Bunun için de basit bir anket sistemi uygulama üzerinde kullanılabilir olacak.

Spotify podcast anket özelliği kullanıma alınıyor

Birçok konu için özel olarak hazırlanan podcastler için kullanıcıların geri bildirimi büyük önem taşıyor. Bunun için uygulama tarafından da anket sistemi getirildi. Böylelikle dinleyicilerin yayın hakkında görüşleri alınabilecek. Dileyen yayıncıların bir sonraki yayının hangi konu hakkında olacağına dair anket yapabileceği de belirtiliyor.

Spotify podcast anket seçeneği tamamen yayıncıların kontrolünde olacak. Böylelikle yayıncılar ve dinleyiciler arasında direkt iletişim sağlanması amaçlanıyor.  Yapılan anketlerden sonra oy veren dinleyiciler, anketin durumunu da hemen görebilme imkanına sahip olacak.

spotify podcast anket

Yeni gelen özelliğin bazı yayıncılar için aktif hale getirildiği belirtildi. Çok kısa içinde bütün podcast yayıncılarının özelliği kullanmaya başlayacağı belirtiliyor. Yeni özellik hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilecek.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spotify podcast için dinleyici odaklı yenilik getirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify podcast için dinleyici odaklı yenilik getirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify podcast için dinleyici odaklı yenilik getirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
  9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
  10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)