Spotify podcast için yeni bir bildirim sistemi getiriyor


18 Eylül 2020 Cuma 12:15
Spotify podcast için yeni bir bildirim sistemi getiriyor

Podcast yayınlarıyla kullanıcıları kendisine çeken Spotify, şimdi de yeni bir bildirim sistemine kavuşuyor. Diğer podcast yayını yapan platformların bazılarında yer alan ”mobil bildirimler” göndermeyi etkinleştiren Spotify, böylelikle yeni paylaşılan podcast yayınlarından kullanıcılarını haberdar etmeyi hedefliyor. Spotify podcast bildirimleri bugünden itibaren geliyor.

Spotify podcast bildirimleri geliyor

Mobil uygulamaların neredeyse tamamından gün içinde pek çok bildirim geliyor. Bildirimler sayesinde aslında paylaşımlardan, canlı yayınlardan, beğenilerden ve pek çok şeyden haberdar oluyoruz. Bunun gücünden yararlanmak isteyen Spotify da podcast yayınları için bir bildirim sistemi getiriyor.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/09/Spotify-podcast-bildirimleri

Yeni basit Spotify özelliği bugünden itibaren yeni podcast bölümlerini mobil bildirim olarak atmaya başlayacak. Spotify podcast bildirimleri ile yeni yayımlanan bölümleri kaçırmanın önüne geçilecek.

Kullanıcılar abone oldukları ya da takip ettikleri yayıncıların yeni bölümlerinden haberdar olmayı seçtiklerinde bildirim almaya başlayacaklar. Bildirimlerden hoşlanmıyorsanız bu özelliği etkinleştirmeyebilirsiniz, zira istendiğinde kapanıp açılabiliyor ve bu şekilde kullanıcının istediğine göre ayarlanabiliyor.

Spotify her geçen gün artan podcast kitlesini de doyurmayı istiyor. Bu konu hakkında farklı anlaşmalar ve ortaklıklar kuran Spotify yakında farklı yayınlarla kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedefliyor. Ünlü isimlerle anlaşma imzalayan popüler platform podcast konusunda da iddialı duruyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spotify podcast için yeni bir bildirim sistemi getiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify podcast için yeni bir bildirim sistemi getiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify podcast için yeni bir bildirim sistemi getiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)