Spotify rakibi Deezer Türkiye’de! İşte fiyatlar


21 Mayıs 2020 Perşembe 10:15
Spotify rakibi Deezer Türkiye’de! İşte fiyatlar

Dünya üzerinde birçok popüler müzik yayın platformu mevcut. Bunlar arasından en popülerleri de Spotify, Apple Music, YouTube Music ve Deezer platformlarıydı. Bu uygulamalar arasında pazar payı lideri Spotify olurken, onun ardından Apple Music ve diğerleri geliyor. Ancak bunlardan Deezer, ülkemizde uzun bir süredir yeterli desteği sunmuyordu. Ancak son gelen haberlere göre, Deezer Türkiye faaliyetlerine başlamış durumda.

Deezer’ın en iddialı olduğu konu ise, ses kalitesi.

Deezer Türkiye faaliyetlerine yeniden başlıyor

Türkiye pazarına yeniden giriş yapan Deezer, ilk etapta Aleyna Tilki, Murat Boz, Hadise, Göksel ve Mustafa Ceceli gibi sanatçıların parçalarını arşivine ekledi. Müzik kütüphanesinde Dünyaca ünlü yıldızları da barındıran Deezer, toplamda 56 milyon parçalık arşive sahip. Türkçe müzik severler için artık DMC, Avrupa Müzik, Son Müzik, Universel Müzik Grubu, Seyhan Müzik, Pasaj Müzik, Poll Production ve GTR gibi birçok şirketin şarkıları erişilebilir olacak.

Deezer, yeni yeteneklere de destek olacak. Deezer Orta Doğu, Kuzey Avrupa ve Türkiye CEO’su Tarek Mounir konuyla ilgili, “Türkçe müzikseverlerin Deezer’ın sunduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanmasını istedik ve uygulamamızı yerelleştirdik. Bunun için de Türkçe içeriği en iyi şekilde derlemeye çalıştık. Global müziklere ulaşmak isteyen Türkiye’deki kullanıcılarımız için de en iyi listeleri hazırladık” açıklamasında bulundu.

Müzik ile eş zamanlı şarkı sözleri, karanlık mod, kullanıcılara özel çalma listeleri ve şarkı yakalayıcı gibi birçok özellikte Deezer ile birlikte sunuluyor.

Deezer için 3 farklı abonelik paketi yer alıyor. En ucuz paket Deezer Premium 17,99 TL, 6 profil sunan Deezer Family 26,99 TL ve 16 bit FLAC kalitesi sunan Deezer HiFi ise 26,99 TL olarak belirlenmiş durumda.

Deezer’a buradan ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Spotify rakibi Deezer Türkiye’de! İşte fiyatlar”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ben kullanmıştım Türkçe arşivleri çok yetersiz.

" Spotify rakibi Deezer Türkiye’de! İşte fiyatlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify rakibi Deezer Türkiye’de! İşte fiyatlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify rakibi Deezer Türkiye’de! İşte fiyatlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "