Spotify Xbox One’a geliyor!


05 Ağustos 2017 Cumartesi 18:00
Spotify Xbox One’a geliyor!

Reddit forumlarında yaşanılan sızıntıya göre; Geralt-De-Rivia adlı Reddit kullanıcısı, tesadüfen Microsoft Xbox‘ın topluluk yöneticisi Major Nelson‘ın Microsoft Xbox One üzerinde Spotify uygulamasını kullandığını gördü. Bu sızıntının hemen ardından araştırmaya koyulan diğer Reddit kullanıcıları ise benzer duruma rastladı.

17-08/05/9k4dbla.jpg

Spotify’ın Microsoft Xbox One’a geleceğini onaylandı!

Bu sızıntıların hemen ardından Microsoft Xbox‘tan yetkili isimlere ulaşan The VergeSpotify ve Microsoft‘un iş birliği yaptığını ve yakın planlarında da Spotify‘ın Microsoft Xbox One‘a geleceğinin planlandığını resmen duyurdu.

Spotify‘ın ne zaman Microsoft Xbox One‘a geleceği henüz bilinmiyor ancak The Verge‘in haberine göre uygulama şu an test aşamasında. 

:: Spotify’ın Microsoft Xbox One’a çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Uygulamayı, Xbox One’da kullanacak mısınız?


 • yazarTayfun Kumaş

  Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Spotify Xbox One’a geliyor!” üzerine 3 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Şimdi mi Ps4 de çoktan var!

  2. SDN Okuru dedi ki:

   UWP uygulaması olarak gelirse her windows cihazına uyumlu olur. Şu an pc'de farklı windows mobile'da farklı bir uygulaması var maalesef…

  Yorum yazın

  Geri bildirim