Okunma

Spotify’dan iOS Uygulamasına İki Yeni Özellik


22 Ocak 2015 Perşembe 15:30
Spotify’dan iOS Uygulamasına İki Yeni Özellik

Spotify, kendi blogu üzerinden yaptığı açıklama ile iOS uygulaması için bugün yayınlanacak olan güncelleme ile iki yeni özelliğini kullanıma sunacağını duyurdu.

15-01/22/touch-preview-1.png

Bu özelliklerden ilki, Touch Preview yani Dokun Önizle olarak adlandırılan özellik. Adından anlayabileceğiniz gibi yeni sürüm ile birlikte iPhone ve iPad kullancıları Spotify’da bir şarkı,albüm, sanatçı ya da çalma listesine sadece basılı tutarak önizlemeyi dinleyebilecek.

Bu sayede kullanıcılara daha akıcı ve eğlenceli bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen Spotify, yeni özelliği için kısa bir de video yayınladı.

Bugün yayınlanacak olan yeni güncelleme ile karşımıza çıkacak bir diğer özellik ise, bundan sonra Spotify kullanıcıları beğendikleri şarkıları sadece hızlıca sola kaydırarak kendi şarkıları arasında gönderebilecekler.

Spotify, iki yeni özelliğin de bugün yayınlanacak olan güncelleme ile iOS kullanıcılarına sunulacağını, diğer platformalara ise yakında sunulacağını belirtiyor.

:: Spotify’ın iOS uygulamasını beğeniyor musunuz?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Spotify’dan iOS Uygulamasına İki Yeni Özellik”

 1. Vikings dedi ki:

  Güncellemeyi sanýrým otomatik indirmiþ, uygulamaya girdiðimde böyle bir özellikten bahsetti ama çalýþmadý daha sonradan uygulamayý kapattým videoyu izledim tekrar girdiðimde gözat kýsmýnda dene diye bir seçenek vardý bastýðýmda özellik gösterdi sanýrým biraz geç algýladý ama sonunda güncellemeyi algýladý anlaþý***** />

  Çok hoþuma gitti, þarkýdan þarkýya geçerken bu özellik ile direk çalýyor yani yüklenmesini falan beklemiyoruz elimizi kaydýrýnca görselden görsele direk çalýyor, çok kullanýþlý hoþ ve cool olmuþ teþekkürler Spotify.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Deezer'da zaten var olan bir özellik ^^

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Spotify ios'a musixmatch bağlantısını versin önce android'e vermiş ama ios'ta yok ne yazıkki

" Spotify’dan iOS Uygulamasına İki Yeni Özellik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify’dan iOS Uygulamasına İki Yeni Özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify’dan iOS Uygulamasına İki Yeni Özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "