Okunma

Star Trek Uzay Savaşlarında İddialı


07 Aralık 2009 Pazartesi 13:17
Star Trek Uzay Savaşlarında İddialı

Bilime yön veren efsanevi dizi Uzay Yolu (Star Trek) çağa ayak uydurup online oyun olarak karşımıza gelecek. World Of Warcraft‘in başarısından sonra, tüm ünlü evrenler bir bir MMORPG olarak piyasaya çıkmaya başladı. Cryptic Studios tarafından geliştirilen oyun, Star Trek : Nemesis filminden 25 yıl sonrasını konu alıyor.

#http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/10099/t_startrekonline_fleetactions_gp.flv#

Kendi gemimizin kaptanı olup uzay savaşlarına girebileceğimiz Star Trek Online‘la ilgili yeni bir video yayınlandı. Uzay savaşlarını anlatan film oyunun bu konuda niye iddialı olduğunu gösteriyor. Yapım şubat ayında piyasadaki yerini alacak.

:: Star Trek Online’ı deniyecek misiniz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Star Trek Uzay Savaşlarında İddialı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Trek Uzay Savaşlarında İddialı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Trek Uzay Savaşlarında İddialı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "