Okunma

SW: Battlefront’a Beklenen DLC Gelmeyebilir


27 Aralık 2015 Pazar 09:15
SW: Battlefront’a Beklenen DLC Gelmeyebilir

Endor savaşından sonra gerçekleşen Jakku savaşının ek paketi Battle of Jakku, sizleri pek yanıltmasın. Görünüşe göre Star Wars: Battlefront, Güç Uyanıyor filmi ile ilgili içeriğe yakın zamanda sahip olmayacak.

Electronic Arts, 16 ekstra haritalık, 4 yeni modelli bir gücelleme sezonu getirmeyi planlıyor. Ancak bu içerikler arasında, Güç Uyanıyor filmindeki gibi Resistance ve First Order arasındaki gösteriyi veya Starkiller üssünü beklememek lazım. EA, oyunun orijinal üçleme üzerinde odaklanacağını Twitter yoluyla söylüyor.

//platform.twitter.com/widgets.js

Yakın bir zamanda Güç Uyanıyor yok!

Chris Williams isimli bir Twitter kullanıcısının “Herhangi bir DLC ile yedinci film dahil olacak mı?” şeklindeki sorusuna @EAStarWars, “Takımımız bu Star Wars Battlefront güncellemesinde orijinal üçleme üzerinde odaklanıyor.” şeklinde yanıt vermiş.

Henüz resmi bir açıklama ile kesinlik getirilmemesi ve “bu güncelleme” şeklinde söylemler ile birlikte, ilerde daha çok fazla yenilik gelmesi bekleniyor. Bunların arasında da kuşkusuz Star Wars Güç Uyanıyor içeriği var.

:: Güç Uyanıyor DLC’sini Battlefront’ta görmek ister miydiniz?
yazarEmirhan Üstünsoy

Uzun süredir oyun ve teknoloji sektöründe bulunan Emirhan, bu tecrübesini ve sevdasını SDN bünyesinde yazıya döküyor. Tam bir PC oyuncusu ve aynı zamanda iyi bir müzik düşkünü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SW: Battlefront’a Beklenen DLC Gelmeyebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SW: Battlefront’a Beklenen DLC Gelmeyebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SW: Battlefront’a Beklenen DLC Gelmeyebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "