Okunma

Işın Kılıçlarınızı Çıkarın!


18 Haziran 2009 Perşembe 09:19
Işın Kılıçlarınızı Çıkarın!

2010’da satışa sunulması planlanan Star Wars: The Old Republic için yeni bir video yayınlandı. “Jedi vs Sith Cinematic” adı verilen yeni videoda, Sith’ler ve Jedi’ların mücadelesine şahit oluyoruz. Aydınlık ve Karanlık taraf arasındaki gücün savaşını izlediğimiz sinematikte, Star Wars evrenine ait mekanları da görüyoruz.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10449/t_starwor_gtpopb_jedis_cm_gt.flv#

Sith’lerin ve Jedi’ların kılıç kullanma yeteneklerinin yanında, ayrıca onları Force Push, Force Lightning gibi özel güçlerini kullanırken de izliyoruz. Yaklaşık dört dakika olan bu sinematik, Star Wars fan’larını epeyce heyecanlandıracak enstantaneler içeriyor.


PC için geliştirilen Star Wars: The Old Republic’den bir sahne

Tamamen multiplayer’a odaklı hazırlanan Star Wars: The Old Republic, Bioware‘in geliştirdiği HeroEngine ile hazırlanıyor. Cumhuriyet ya da İmparatorluk’tan herhangi bir tarafı seçerek başlayacağımız oyunda, ilerledikçe yeteneklerimizi geliştirecek ve Sith’ler ile Jedi’lar arasındaki bu büyük mücadelenin finalinde önemli bir rol oynayacağız.

:: Star Wars: The Old Republic’den beklentileriniz neler?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Işın Kılıçlarınızı Çıkarın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Işın Kılıçlarınızı Çıkarın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Işın Kılıçlarınızı Çıkarın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "