Okunma

Gücü İçinizde Hissedin!


10 Ocak 2009 Cumartesi 15:00
Gücü İçinizde Hissedin!

Star Wars serilerini izlerken ya da oyunlarını oynarken, Jedi‘ların üstün yeteneklerine sahip olmayı hiç istediniz mi? CES 2009‘da tanıtılan lisanslı Star Wars oyuncağı Force Trainer, bu imkanı temel düzeyde sağlıyor. Çocukların bayılacağı, yetişkinlerin içten içe kıskanacağı türden bir oyuncak olan Force Trainer, beyin dalgalarıyla bir kulenin içindeki küreyi hareket ettirme mantığına dayanıyor.

Yeni Oyuncaklar Yolda

Üstelik bu yıl tanıtılacak olan tek zihin kontrollü oyuncak da Force Trainer olmayacak. Teknoloji geliştikçe “gücü” farklı yöntemlerle kullanmaya devam edeceğiz. Henüz çıkış tarihi ve fiyatlandırması belli olmayan oyuncak için uzun kuyruklar oluşacağını tahmin etmek pek de zor değil.


:: Cin Ali güç kullanıyor ::

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Gücü İçinizde Hissedin!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İçimizde içimizde güç içimizde 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu oyun çok güzel bence

" Gücü İçinizde Hissedin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gücü İçinizde Hissedin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gücü İçinizde Hissedin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "