Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri çıktı!


09 Ekim 2019 Çarşamba 11:49
Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri çıktı!

Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri açıklandı. Star Wars evrenine yeni bir soluk getireceği düşünülen yeni oyun bazı hayranları tarafından güzel karşılanmasa da Star Wars oyun haklarını EA’nın alması birçok oyuncuyu da sevindirmişti. Star Wars Battlefront oyunları ile biraz ivme yakalasa da istenilen etkiyi yaratamadı.

Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri

Yeni oyun bazı oyuncular tarafından hoş karşılanmasa da geri kalanı için oldukça ilgi çekici oldu. Oyun, EA’nın yaptığı ilk hikaye tabanlı Star Wars oyunu olacak. Yeni mekanikler eklenen oyunda, en sevilen kısım ise gücü kullanıp etraftaki nesneleri yavaşlatmak oldu. Ayrıca oyunda küçük bulmacalara da yer verilmiş durumda. Karakter tasarımları ve grafik kalitesi de oldukça ilgi çekici. Ancak, eleştiri alan nokta dövüş mekanikleri oldu. Oyundaki mekanikler bazı oyuncular tarafından sönük bulundu.

Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri - 1

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64- Bit Windows 7/8.1/10

İşlemci: Intel Core i3-3220 / AMD FX-6100

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7750

DirectX: 11

Depolama Alanı: 55 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64- Bit Windows 7/8.1/10

İşlemci: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 7 1700

RAM: 16 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070/ AMD RX Vega 56

DirectX: 11

Depolama Alanı: 55 GB

EA, önerilen sistem gereksinimlerinde bulunan RAM miktarını 32 GB’dan, 16 GB’a düşürdü. Birçok oyuncuya rahat bir nefes aldırdı.

Star Wars Jedi Fallen Order 15 Kasım‘da raflardaki yerini alacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars Jedi Fallen Order sistem gereksinimleri çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "