Okunma

Star Wars Karakterleri Call of Duty’de!


24 Ağustos 2009 Pazartesi 11:03
Star Wars Karakterleri Call of Duty’de!

2007 yılında Infinity Ward tarafından piyasaya sürülen Call of Duty 4: Modern Warfare’e çeşitli modlar geliştiren Black Monkeys sitesi, bu sefer üzerinde çalıştıkları yeni bir modun videosunu yayınladı. Şu sıralar ikinci oyunu gündemde olan Modern Warfare’in birinci yapımı kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüştü. Anlaşılan multiplayer olarak oynanmaya devam edecek.

#http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_118/um_135325-593108-galacticwarfaretrailer1-1251086332.flv#

“Star Wars Mod: Galactic Warfare” adına sahip olan yeni Call of Duty 4 modunda, imparatorluk güçleri ve aynı zamanda Darth Vader’ın askerleri olan Stormtrooper‘ları ya da onlara karşı direnen isyancıları seçebiliyoruz. Ayrıca silahlarda lazer tabancası olarak değiştirilerek, gerçek bir Star Wars savaş ortamı oluşturulmaya çalışılmış.

:: Modern Warfare’e başka hangi modların geliştirilmesini istersiniz?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Star Wars Karakterleri Call of Duty’de!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    muhtesem olmus motoru iyi uydurmuslar

" Star Wars Karakterleri Call of Duty’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars Karakterleri Call of Duty’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars Karakterleri Call of Duty’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "