Okunma

Star Wars Online Yakında mı?


07 Ekim 2008 Salı 16:57
Star Wars Online Yakında mı?

Orijinal Star Wars hikayesinin 4.000 yıl öncesinde, Eski Cumhuriyet‘in en asil şövalyeleri ile bugüne kadar iki macera yaşadık. ilki BioWare, ikincisi de Obsidian tarafından geliştirilen Knights of the Old Republic(KOTOR) serisinde sırada bir devasa online oyun olduğunu bizzat EA doğrulamıştı. Şimdi ise iddialar, yapım çalışmaları kem gözlerden saklanan Star Wars KOTOR MMO’nun bu ay sonuna doğru resmen tanıtılacağını öne sürüyor. EA’nın Warhammer Online ile birlikte MMORPG alanında elini çok güçlendirecek olan eli yüzü düzgün bir Star Wars KOTOR Online, sahip olduğu muazzam hayran kitlesi ile World of Warcraft‘tan bayrağı devralabilir.

:: KOTOR oyunlarını oynadınız mı?

Yazan :
Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Star Wars Online Yakında mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    wann kommt star wars online dennn ich kann nich mehr warten

  2. SDN Okuru dedi ki:

    EA resmi olarak doğrulamadı, üst düzey bir yetkili LucasArts ile birşeyler yapıyor olduklarını söyledi. İddia veya söylenti de değil çünkü tarihi bile belli. EA ile Bioware bu ayın 21’inde beklenen projeyi açıklayacaklarını söylediler.

" Star Wars Online Yakında mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars Online Yakında mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars Online Yakında mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "