Okunma

Starcraft 2’nin Fanatikleri İmza Topluyor


18 Ağustos 2009 Salı 09:28
Starcraft 2’nin Fanatikleri İmza Topluyor

2010 yılından önce satışa sunulmayarak olan Starcraft 2 fanatiklerini çok üzmüştü. Kaldı ki oyunun LAN üzerinden oynanamayacağı söylenmesi tam bir şok etkisi yaratmıştı. Nedeni de, Starcraft oyunu en çok LAN üzerinden oynanması.

Blizzard, korsana karşı önlem olarak yapılan planda, Starcraft 2‘yi ancak Battle.net üzerinden oynanabileceğini söylemişti. Bu nedenle olsa gerek oyunun fanatikleri seslerini Blizzard‘a duyurmak için çok değişik bir yol seçtiler. Blizzard‘ın fikrini değiştirmek için imza toplayan fanatikler www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?LANSC2 adresinde 111 000 imzaya ulaşmış durumda.

 

Blizzard’a sesinizi duyurun. İmza kampanyasına katılın.

:: Starcraft 2’in LAN üzerinden oynanamamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yazan: Emre İliksiz
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Starcraft 2’nin Fanatikleri İmza Topluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    111 bin kişinin yarısı orijinal alsa keşke…

" Starcraft 2’nin Fanatikleri İmza Topluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Starcraft 2’nin Fanatikleri İmza Topluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Starcraft 2’nin Fanatikleri İmza Topluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "