Bethesda Starfield’dan başarı bekliyor


15 Mart 2021 Pazartesi 11:41
ABONE OL
Bethesda Starfield’dan başarı bekliyor

Bethesda Game Studios genel müdürü Ashley Cheng, merakla beklenen Starfield ve arkasındaki geliştirme uygulamaları hakkında bilgiler verdi. Cheng, Starfield üzerinde çalışan ekibin başarılı olmak için benzersiz bir konuma sahip olduğunu söyledi.

Bethesda: Starfield ekibi başarılı olmak için oluşturuldu

Bethesda ve Microsoft arasındaki bir konferans sırasında açıklamalarda bulunan Cheng, Starfield üzerinde çalışan ekibin Elder Scrolls ve Fallout gibi açık dünya RPG serilerinde yıllarca birlikte çalıştıkları için benzersiz bir şekilde başarılı olmak için konumlandıklarını söyledi. Cheng, “Bugün, Starfield üzerinde çalışan ekip birkaç açık dünya RPG’sinde birlikte çalıştı. Bu paylaşılan deneyim ve kimya bir gecede gerçekleşmiyor. Uzun zaman alıyor ve çok zorlu bir iş” dedi.

starfield-basarili-olmak-icin-benzersiz-bir-konumda

Öte yandan Chang, The Elder Scrolls 6’dan ismen bahsetmezken, Bethesda Games Studios’un yaklaşan oyunlarından bahsederken oyunun logosunun ekranda gözükmesi dikkatlerden kaçmadı. Microsoft’la olan iş birliğine de değinilen toplantıda genel müdür, “Yeni nesil oyunlarımız üzerinde çalışırken burada, Xbox’ta olmaktan daha iyi bir yer düşünemiyorum. Fikir ne kadar çığınca olursa oldun, Xbox ekibi her zaman bize ‘Hadi deneyelim’ diyor” ifadelerini kullandı.

Öte yandan etkinlik sırasında Cheng, Microsoft’un Bethesda için her zaman harika bir ortak olduğunu ve Xbox’a özel olarak piyasaya sürülen The Elder Scrolls 3: Morrowind günlerine geri döndürdüğünü söyledi.

Öte yandan Microsoft ve Bethesda arasındaki bu röportaj, firmanı gelecekteki oyunları hakkında bazı yeni bilgiler sundu. Phil Spencer, oyuncuların PlayStation ve diğer rakip konsolları devre dışı bırakan Xbox Game Pass’e sahip herhangi bir platformda yayınlanacağını, ancak zaten mevcut olan düzenlemelerin bozulmadan kalacağını, bu nedenle Deathloop’un PS5’e özel zamanlanmış bir konsol olacağını söyledi.

Gerek Starfield, gerekse The Elder Scrolls 6 için çıkış tarihleri duyurusu henüz açıklamadı. Ancak mevcut programa göre önce Starfield çıkış yapacak, ardından The Elder Scrolls 6 oyun severlere sunulacak. Oyunların da muhtemel olarak yeni nesi konsollar ve PC platformu için geliştirildiğini belirtmek gerekir.

Kaynak: Gamespot
yazarErman Ciğerim

1995 yılında doğdu. Gazetecilik bölümü mezunu. Çok sevdiği teknoloji editörlüğü kariyerini ShiftDelete.Net'te devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
27 gün önce

Xbox coştu tutana aşk olsun

" Bethesda Starfield’dan başarı bekliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bethesda Starfield’dan başarı bekliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bethesda Starfield’dan başarı bekliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  2. 2 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  3. 3 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  4. 4 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  5. 5 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  6. 6 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  7. 7 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  8. 8 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  9. 9 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  10. 10 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme